تبلیغات

افزایش حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح در سال ۹۵

ساعت 24- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به حضو وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در کمیسیون متبوعش اشاره کرد و گفت: سردار دهقان از پرتاب ماهواره سیمرغ در دهه فجر خبر داد.

محمد آصفری عصر دوشنبه درباره اظهارداشت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نشست امروز خود میزبان سردار دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بود و مباحث بودجه ای این وزارتخانه مورد بررسی قرار گرفت.


وی ادامه داد: بررسی بودجه سال ۹۴ وزارت دفاع و بودجه سال ۹۵ از محورهای اصلی نشست کمیسیون امنیت ملی بود و بنابر تاکید نمایندگان مبنی بر توجه به حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح قرار بر این شد تا بابت بازنشستگان قبل از سال ۸۵ مبلغ یکهزارمیلیارد برای افزایش حقوق آنان در نظر گرفته شود.


این عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی به نقل از وزیردفاع گفت: دهقان تاکید کرد که ماهواره سیمرغ در دهه فجر انقلاب اسلامی به فضا پرتاب خواهد شد که توانایی قرار گرفتن ۵۰۰ کیلومتری در مدار زمین را دارد.


آصفری افزود: برد ماهواره سیمرغ نسبت به ماهواره های گذشته ایران دو برابر است و گام بزرگی در توانایی دفاعی کشورمان محسوب می شود.

منبع: ایرنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار