تبلیغات

مرد میانسال، سه سارق مسلح را ناکام گذاشت + تصاویر

این سارقان که دارای شمشیر و اسلحه بودند، ناگهان وارد سوپرمارکت وی شدند.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تصاویری که به تازگی از یک دوربین مدار بسته منتشر شده است لحظه حمله چند سارق مسلح نقابدار به یک سوپرمارکت در منطقه " باکینگهام شر" انگلیس را نشان می دهد. این سارقان مسلح که دارای یک شمشیر سامورایی 1 متری و یک اسلحه بودند به "رومی مدیراتا" 53 ساله و همسرش "آرتی" 48 ساله حمله کردند. در حالی که آنها از موفقیت نقشه خود مطمئن بودند در کمال تعجب با مقاومت شدید این مرد میانسال و همسرش مواجه شدند و پا به فرار گذاشتند.مرد میانسال از پس 3 سارق مسلح برآمد+ تصاویر

مرد میانسال از پس 3 سارق مسلح برآمد+ تصاویر

مرد میانسال از پس 3 سارق مسلح برآمد+ تصاویر

"مدیراتا" صاحب این مغازه که دارای 2 فرزند است در این خصوص گفت: " دلیل واکنش فوری من، همسرم بود. وی بالافاصله به سمت من دوید و من نیز با دیدن این صحنه از پشت کانتر بیرون آمدم و مستقیما به سمت سارقان رفتم و کمی با آنها درگیر شدم. من مستقیما به سمت مردی که دارای شمشیر بود رفتم. ناگهان فردی که اسلحه داشت اسلحه اش را عقب کشید و با آن به پیشانی ام کوبید. با این حال آنها متوجه شدند که من حاضر به تسلیم شدن نیستم و به همین خاطر  پا به فرار گذاشتند.

گفتنی است؛ بعد از این حادثه دو نوجوان 15 و 16 ساله که مظنون به دست داشتن در این حادثه بودند توسط پلیس دستگیر شدند. هم اکنون این دو به قید وثیقه آزاد شده اند.

مرد میانسال از پس 3 سارق مسلح برآمد+ تصاویر

مرد میانسال از پس 3 سارق مسلح برآمد+ تصاویر

انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.