تبلیغات

محروميت طرفداران استقلال – تراکتور پابرجاست

محروميت طرفداران استقلال – تراکتور پابرجاست

ورزش 3/ محروميت طرفداران استقلال و تراکتورسازي از حضور در اولين ديدار خانگي به قوت خود باقي است.
تصور مي شد در جلسه روز دوشنبه اعضاي کميته استيناف پرونده اعتراض اين دو تيم از سوي کميته انضباطي در اختيار کميته استيناف قرار بگيرد به خصوص که در روزهاي پاياني هفته جاري شاهد شروع دور برگشت رقابت ها خواهيم بود. اما اين اتفاق رخ نداد و به نوعي مي شود گفت محروميت طرفداران دو تيم استقلال و تراکتورسازي به قوت خود باقي است.
البته باشگاه استقلال و تراکتورسازي رسما به حيدر بهاروند – سرپرست سازمان ليگ برتر نامه زده اند و به راي صادره اعتراض کرده اند. رايي که موجب خواهد شد استقلال در هفته هفدهم بدون حضور تماشاگر در استاديوم آزادي تهران پذيراي تيم استقلال خوزستان باشد و تراکتورسازي هم محکوم است بدون حضور تماشاگر مصاف خانگي با صنعت نفت آبادان را تجربه کند.
شايد به خاطر فرصتي که تا شروع هفته هفدهم وجود دارد کميته انضباطي عجله اي در ارجاع پرونده به کميتته استيناف ندارد و شايد هم نيت داشته باشد که راي ابتدايي را تغيير دهد. به خصوص که دو باشگاه استقلال و تراکتورسازي در نامه خود تاکيد کرده اند عده قليلي از تماشاگران که دست به رفتار ناشايست زده اند از ارکان و خيرخواهان باشگاه نبوده اند و نبايد بهاي رفتار زشت آنها محروميت همه تماشاگران باشد.منبع: ورزش 3

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.