تبلیغات

سري جديد «دورهمي» مهران مديري نوروز پخش خواهد شد؟

سري جديد «دورهمي» مهران مديري نوروز پخش خواهد شد؟

ميزان/ در گفت و گويي که با تهيه کنندگي مجموعه تلويزيوني "دورهمي " داشتيم به همه موضوعات مربوط به برنامه مهران مديري از تغيير بازيگران گرفته تا احتمال پخش در نوروز ،‌ پرداخته ايم.
هاشم رضايت تهيه کننده مجموعه تلويزيوني " دورهمي" گفت: به اميد خدا هفته آينده جلسه اي را با مهران مديري برگزار مي کنيم که درباره ادامه ساخت مجموعه تلويزيوني "دورهمي" تصميم گيري کنيم.
وي ادامه داد: از قسمت هاي ضبط شده برنامه "دورهمي" تنها يک قسمت باقي مانده که به زودي روي آنتن مي رود.
تهيه کننده برنامه پرمخاطب شبکه نسيم در ادامه صحبت هاي خود اظهار کرد: با توجه به اينکه ما هفته آينده جلسه اي را براي برنامه ريزي به منظور توليد سري جديد "دورهمي" داريم قسمت هاي جديد به زودي آماده نمي شود و در ادامه آخرين قسمت ضبط شده، پخش نمي شود.
وي تصريح کرد: در جلسه پيش رو، نظرات مهران مديري درباره تغيير بازيگران در سري جديد برنامه "دورهمي" را مي شنويم و درخصوص بازيگران بخش نمايشي تصميم مي گيريم.
رضايت يادآور شد: احتمالا تغييرات در دکور برنامه "دور همي " بسيار اندک است و شايد تغييرات در حد بسيار جزئي رخ بدهد چون برند "دور همي" بايد باقي بماند و طراحي صحنه هم يکي از نشانه هاي اين برند است که بايد بماند.
وي خاطرنشان کرد: مجموعه تلويزيوني "دورهمي" تا زماني که مردم بخواهند،‌ پخش مي شود و درباره توليد ويژه برنامه هاي "دورهمي" براي عيد نوروز نيز بايد ببينيم خدا چه مي خواهد و شرايط چگونه پيش مي رود.

با کانال تلگرامي «با ما باش» همراه شويدمنبع: ميزان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.