تبلیغات

پیکه: تفکر من اهمیتی ندارد

مدافع ملی پوش تیم فوتبال بارسلونا گفت: کسی به تفکر من اهمیت نمی‌دهد، کمیته ضد خشونت هر کاری دلش بخواهد می‌کند

خبرگزاری فارس: جرارد پیکه در آخرین اظهار نظر خود که می تواند بار دیگر به ضررش تمام شود درباره کمیته ضد خشونت فدراسیون فوتبال اسپانیا گفت: هر بازیکنی و البته هر انسانی حق دارد هر طور که بخواهد فکر کند، این یک موضوع شخصی است. بیان افکار شخصی نیز ایرادی ندارد، اما کمیته ضد خشونت هر کاری دلش بخواهد می‌کند.

پیکه که در قبال تصمیم و رای نهایی کمیته ضد خشونت و کمیته اخلاقی سکوت خود را شکسته بود، گفت: انصاف موضوع مهمی در این فضا نیست، کسی اهمیتی به افکار کسی نمی‌دهد، کمیته ضد خشونت هر کاری دلش بخواهد انجام می‌دهد، نباید انتظاری از آنها داشته باشیم.

وی ادامه داد: از من می‌پرسید چه نظری درباره آنها دارم؟ من هیچ نظری درباره آنها ندارم، آنها حتی منتظر نظر دادن من هم هستند تا شاید بتوانند بیشتر مرا جریمه کنند و محرومیت بیشتری در نظر بگیرند.

پیکه افزود: هیچ حرفی برای گفتن ندارم، اگر هم حرفی داشته باشیم باز هم در صفحه توئیتر خود خواهم زد، از هر فضایی که حق من باشد و قانونی باشد استفاده خواهم کرد و هراسی از کمیته ضد خشونت ندارم.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار