تبلیغات

مقيمي: آيت الله هاشمي سنگ صبور انقلاب بود

مقيمي: آيت الله هاشمي سنگ صبور انقلاب بود

ايرنا/ قائم مقام وزير کشور، آيت الله هاشمي رفسنجاني را سنگ صبور انقلاب توصيف کرد و گفت: اين فقدان براي جمهوري اسلامي يک ضايعه جبران ناپذير است چرا که ايشان نقش مهمي در پيروزي و تداوم انقلاب داشت.

محمد حسين مقيمي افزود: آيت الله هاشمي سنگ صبور انقلاب بود و همانطور که در پيام رهبر معظم انقلاب هم آمده است، جمهوري اسلامي سرمايه بزرگي را از دست داد.
وي ادامه داد: جامعه ما جامعه اي است که شاگردان امام(ره) در آن زياد هستند و با تلاش و فعاليت هايي که انجام خواهند داد بتوانند جاي ايشان را که اگر چه نمي شود ولي پر کنند.
قائم مقام وزير کشور درباره شرايط سياسي کشور بعد از آيت الله هاشمي هم گفت: شرايط سياسي کشور به دليل اين که هم نظام ما شکل گرفته و هم رهبر معظم انقلاب اداره کشور را برعهده دارند و تدابيرشان بسيار تعيين کننده است، راه خودش را ادامه مي دهد.
مقيمي افزود: به هر صورت نبود هاشمي احساس مي شود. بنابراين همه بايد تلاش کنيم اين کمبود را با کار و فعاليت بيشتر جبران کنيم.
وي درباره انتخابات سال 96 هم گفت: مردم همان طوري که در اين صحنه و همه صحنه هاي انقلاب هستند در انتخابات هم خواهند بود.
وي گفت: انتخابات امروز براي ما از اهميت ويژه اي برخوردار است و حضور مردم هم در سطح داخلي و هم در سطح بين المللي بسيار تعيين کننده است چرا که دشمنان جمهوري اسلامي هميشه تلاش کردند که حضور گسترده مردم را پاي صندوق کم رنگ کنند اما مردم ما روز موعود يعني 29 ارديبهشت پاي صندوق هاي راي مي آيند و تکليف خودشان را به خوبي انجام مي دهند.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايرنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.