تبلیغات

انهدام باند فحشا و قاچاق دارو

انهدام باند فحشا و قاچاق دارو

تسنيم/ باند فحشا و قاچاق دارو در يک مجتمع مسکوني ۱۲واحدي در شمال تهران شناسايي و منهدم شد.

اعضاي باند فساد و قاچاق دارو در يکي از مناطق شمال تهران توسط نيروهاي اطلاعات سپاه شمال تهران شناسايي و دستگير شدند. طبق مدارک موجود در پرونده، مالک يک مجتمع مسکوني 12واحدي که در خارج از کشور است، ملک خود را در اختيار فردي قرار داده و اين فرد، تمام ساختمان را به مرکز فساد، فحشا و دپوي داروي قاچاق تبديل کرده بود و واحدهاي مسکوني اين مجتمع را به افراد مختلف اجاره مي‌داده است. با ارائه گزارش‌هاي مردمي، انجام تحقيقات اطلاعاتي از اين مجتمع آغاز شد و بعد از احراز قطعيت گزارش‌هاي واصله، عوامل اين مرکز فساد که 8 زن و 4 مرد بودند شناسايي و دستگير شدند. در اين مرکز فساد کنار داروهاي قاچاق، مقدار زيادي مشروبات الکلي نيز کشف شده است.

با تکميل تحقيقات اوليه، پرونده براي رسيدگي به دادسراي ناحيه يک ارجاع شد.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: تسنيم

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.