تبلیغات

درمان ویار با طب سنتی


خونریزی بعد از نزدیکی، نشانه هشدار دهنده!درمان ویار با طب سنتیخونریزی بعد از رابطه جنسی خونریزی مقاربتی نامیده میشود و علامتیست که هرگز نباید نادیده گرفته شود زیرا میتواند نشانه هشدار دهنده از یک یا چند مشکل جدی باشد .
بهترین زمان برای شروع ورزش پس از زایمان درمان ویار با طب سنتی

علم پزشکی نشان می‌دهد که هر زنی پس از زایمان، به محض اینکه نشاط نسبی و اولیه را احساس کرد می‌تواند انجام حرکات ورزشی را به طور تدریجی آغاز کند. با این حال معمولا به این دسته از مادران گفته می‌شود که تا ۶ هفته پس از زایمان صبر کنند و پس از انجام معاینات مختلف پزشکی و تأیید پزشک شروع به ورزش کنند.ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...
تزریق انرژی به زندگی زناشوییدرمان ویار با طب سنتی

شاید این صحنه برایتان آشنا باشد؛ «مرد با چهره ای بدون حالت جلوی تلویزیون نشسته و با آنکه خانم حسابی به سر و وضع خود رسیده و خانه را هم تر و تمیز کرده، هیچ عکس العملی ندارد!» کارشناسان می گویند چنین حالت هایی نشان می دهد انرژی عاطفی مرد مثل یک خط صاف بدون افت و خیز و البته غیرمفید است!
علل کم‌ خونی در کودکان

درمان ویار با طب سنتی

بسیاری از مادران یک نگرانی مشترک و البته شایع دارند؛ کم‌خونی. آنها نه تنها نگران کم خونی خودشان در دوران بارداری و شیردهی هستند، بلکه نگران ابتلا به کم‌خونی فرزندان‌شان در شیرخوارگی، کودکی و حتی نوجوانی هستند.

ادامه مطلب را در نی نی بان بخوانید...

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار