تبلیغات

سردار سلامي: دستگيري تفنگداران آمريکايي هيمنه استکبار در قلب خليج فارس را نشانه گرفت

سردار سلامي: دستگيري تفنگداران آمريکايي هيمنه استکبار در قلب خليج فارس را نشانه گرفت

تسنيم/ جانشين فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: دستگيري چند تفنگدار شأن حقيقي نيروي دريايي سپاه پاسداران نيست ولي اين حماسه براي شکست کل هيمنه استکبار در قلب درياي خليج فارس شکل گرفت که از جايگاه والايي برخوردار است.

سردار حسين سلامي صبح امروز در آئين تجليل از حماسه آفرينان دستگيري تفنگداران متجاوز آمريکايي در آبهاي خليج فارس در بوشهر اين روز را يکي از روزهاي حساس و برجسته انقلاب اسلامي دانست و اظهار داشت: 22 دي‌ماه سال 1394 يکي از برجسته‌ترين ايام تاريخ انقلاب اسلامي و تاريخ مبارزات ضد استعماري و ضد استکباري ملت مسلمان ايران است.

وي با بيان اينکه بوشهر در تاريخ مجاهدت‌هاي ضد استعماري و ضد استکباري ملت ايران داراي جايگاه مهمي است تصريح کرد: استان بوشهر در اين عرصه داراي جايگاه درخشان و منحصربفرد است به‌گونه‌اي که بوشهر همواره در معرض متجاوزان انگليسي بوده که البته گورستان روياها و آرزوهاي آنان بوده است.

جانشين فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با بيان اينکه بوشهر يک شرف و عزت و افتخار جاودانه براي ملت بزرگ ايران است خاطرنشان کرد: بوشهر قدرتمند با داشتن مردمان دريادل آن چنان جايگاهي در مبارزه با متجاوزان انگليسي و آمريکايي دارد که نيازي به ديگران نيست.

سلامي با بيان اينکه تجاوز به آبهاي سرزميني ايران اسلامي در خليج فارس با قدرت توانمند دريادلان مواجه مي‌شود تاکيد کرد: هر قدرتي بخواهد به آبهاي سرزميني خليج فارس به عمد و يا غيرعمد تعرض کند با قدرت بالاي دريادلان نيروي دريايي سپاه مواجه مي‌شود.

وي با بيان اينکه قدرت مردم قهرمان و دليرپرور در مبارزه با متجاوزان يک شرف و عظمت است خاطرنشان کرد: دريادلان منطقه دوم نيروي دريايي سپاه پاسداران در حماسه‌اي کم نظير در 22 دي ماه سال قبل اوج اقتدار و توانمندي خود را براي شکست متجاوزان نشان دادند.

جانشين فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي افزود: اين حماسه کم‌نظير با تاثيرات و پيامدهاي راهبردي و وسيع، معيار قضاوت آشکار براي سنجش ايمان و اراده ملت بزرگ ايران است.

وي گفت: هر چند ابعاد تاکتيکي اين حماسه در 22 دي ماه سال گذشته کوچک بود و دستگيري چند تفنگدار شأن حقيقي نيروي دريايي سپاه پاسداران نيست ولي اين حماسه براي شکست کل هيمنه استکبار در قلب درياي خليج فارس شکل گرفت که از جايگاه والايي برخوردار است.

جانشين فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با بيان اينکه ابعاد حماسه 22 دي ماه بسيار وسيع و جهاني است خاطرنشان کرد: اين شجاعت نشان داد تراکم اراده ملت ايران براي دفاع از ارزش‌ها، آرمان‌ها، منابع و اهداف خويش است.

سلامي با بيان اينکه اين واقعه در سطح سياسي کاملا جهاني است افزود: جهان بيني ملت مسلمان ايران با رهبران بزرگ انقلاب اسلامي چه حضرت امام راحل که آسماني شد و در دل تاريخ مقتدرانه در مقابل مستکبران ايستاد و بت‌هاي بزرگ را شکست داد و چه رهبر عظيم‌الشان انقلاب اسلامي که کار فرزندان دريادل سپاه را کار خدا نام نهادند بر اساس منطق قرآن و دستورات ايزد منان است.

وي با بيان اينکه تمام اين اعمال و پيروزي‌ها با پشتوانه ايمان به خداوند متعال ايجاد شد افزود: همه اين غلبه‌ها بر اساس غلبه ايمان است.

جانشين فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با بيان اينکه قدرت خداوند در قلب‌ها و دل‌ها و روح ملت نهفته است گفت: ايمان عامل اصلي غلبه انسان مومن بر کفار است و حماسه 22 دي ماه نيروي دريايي سپاه تجلي غلبه ايمان بر کفر بود.

وي با بيان اينکه ايمان بالاي مسلمانان تفکر، اعتماد به نفس و سلاح دشمن را از کار مي‌اندازد افزود: انسان‌هايي که حامل روح جهادي هستند از هيچ چيز نمي‌ترسند.

جانشين فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با بيان اينکه دشمنان انقلاب اسلامي و مسلمانان هر روز رو به‌ زوال‌‌ مي‌روند گفت: اين مهم نشان از ظهور قدرت اسلام دارد.

سلامي با بيان اينکه در 4 دهه گذشته بسياري از جنگ‌ها در مرکز خليج فارس و غرب آسيا جريان داشته است افزود: اين مهم بدين معنا است که در هر منطقه‌اي که قدرتي در تضاد با منافع استکبار در حال شکل‌گيري باشد به ميدان جنگ تبديل مي‌شود.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: تسنيم

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.