تبلیغات

گروگان 500 میلیونی از دست آدم ربایان آزاد شد

پسر 13 ساله ای که چندی پیش توسط آدم ربایان در شیراز ربوده شده بود، آزاد شد.

به گزارش خبرنگار "شمانیوز " از شیراز، چندی پیش فردی به یکی از کلانتری های شیراز مراجعه و اظهار داشت پسر 13 ساله اش صبح به مدرسه رفته و دیگر به خانه بازنگشته است.
او گفت:با راننده سرویس پسرم نیز تماس گرفته ایم و او می گوید ظهر فرزند شما را مقابل درب منزل پیاده کرده و رفته ام.
با ثبت این گزارش در کلانتری، ماموران وارد عمل شده تا ردی از پسر گمشده بیابند.در حین تحقیقات ماموران، فردی با منزل پسر گمشده تماس گرفته و اظهار می دارد که او را به گروگان گرفته و در قبال آزادی او طلب 500 میلیون تومان وجه نقد می کند.
پرونده به جهت حساسیت موضوع به دستور بازپرس شعبه 17 دادسرای عمومی و انقلاب شیراز به اداره آگاهی ارجاع شد و ماموران آگاهی تحقیقات گسترده‌ای را برای یافتن محل اختفای فرد ربوده شده آغاز کردند.
چند روزی از این ماجرا گذشته بود که آدم ربایان دوباره با منزل گروگان تماس گرفته و مبلغ درخواستی خود برای آزادی وی را به 300 میلیون تومان کاهش دادند و تهدید کردند اگر این مبلغ به آنان داده نشود، پسر بچه را خواهند کشت.
ماموران انتظامی در پیگیری ها و تحقیقات خود دریافتند که به احتمال قوی این گروگان گیری کار افرادی آشنا می باشد که به وضعیت خانوادگی گروگان آشنایی کامل دارند.
آدم ربایان نیز که دریافته بودند پلیس در چند قدمی آنان برای دستگیری شان قرار دارد و در حالی که 12 روز از این گروگان گیری می گذشت،پسر بچه را آزاد نمودند.
گروگان پس از آزادی به ماموران گفت: آن روز مقابل درب منزل از سرویس مدرسه پیاده شدم که دو نفر به سرعت از یکدستگاه پژو پارس پیاده شده و با تهدید چاقو من را به داخل خودرو انداخته و با خود بردند.
گفتنی است با تلاش ماموران یک نفر از آدم ربایان شناسایی و دستگیر شده و تلاش برای دستگیری فرد دیگر همچنان ادامه دارد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.