تبلیغات

9 قانون طلايي براي عذرخواهي از همسرتان

9 قانون طلايي براي عذرخواهي از همسرتان

خبر فارسي/ اگر به آرامي در مورد موضوعي بحث مي کنيد و همسرتان به يکباره صدايش را بالا برده و از کوره در مي رود کافي است به طرفش رفته و محبت تان را به او نشان دهيد.
همه ما آدم ها گاهي اشتباه مي کنيم، گاهي دل يکديگر را ناخواسته مي شکنيم و اين پايان موضوع نيست بلکه بايد اين اشتباه را جبران کنيم.
عذر خواستن يکي از موثر ترين روشهايي است که مي تواند آتش معرکه را در خانواده خاموش کند و جو آرامي را دوباره به خانه تان بر گرداند.
اما عذر خواهي هم مانند هر کار ديگري ،چم و خم هاي مخصوص به خود را دارد مانند :
1 - انتقاد را با گشاده رويي بپذيريد چون هميشه حق با شما نيست
در مجادله اي که هر دوي شما تصور مي کنيد حق با شماست و مشکل مربوط به طرف مقابل مي باشد به ويژه اگر قبلا نيز مکررا بر سر موضوع فعلي بحث کرده ايد, لطفا انتقاد همسر خود را با روي باز و به راحتي گوش کنيد.
2 - موقتا به جاي خلوتي برويد
در اوج بحث فشار خونتان بالا مي رود و تپش قلبتان بالا مي رود و ممکن است چيز هايي بگوييد که لزوما بيان آنها منظوري نداريد . هميشه به مکاني خلوت نياز داريد که در آن از هم جدا شده آرام گرفته و افکار خود را جمع کنيد.
3 - گذشته را ياد آوري نکنيد
به چيزي که اکنون در حال روي دادن است توجه کنيد . آتش بيار معرکه شدن راهي به جايي نخواهد برد و با فراموش کردن گذشته زودتر به توافق مي رسيد.
4 - به همسرتان بگوييد که دشمن اش نيستيد
اگر به آرامي در مورد موضوعي بحث مي کنيد و همسرتان به يکباره صدايش را بالا برده و از کوره در مي رود کافي است به طرفش رفته و محبت تان را به او نشان دهيد. دست خو را به آرامي در دستش قرار دهيد تا بفهمد که اين مجادله بي اهميت است.
5 - محيط دور و برتان را منظم و آراسته کنيد
محيط اطراف تاثير مستقيمي روي احساسات ما دارد. عصبانيت يک احساس خشن است اما با مراقبت همراه با توجه محبت آميز هميشه مي توان آن را کنترل کرد.
6 - نترسيد ومشکل ترين کلمه را به زبان بياوريد
يک عذر خواهي واقعي مي تواند يکي از دشوارترين پيشنهاداتي باشد که ما ارائه مي دهيم! بر خلاف تصور عموم همه افراد قادر به زبان آوردن اين کلمه بوده و تا به حال هيچ کس بعد از گفتن آن غش نکرده است.
7 - جمله اي دلپذير به او بگوييد
گاهي اوقات فراموش کردن حرفهاي آزار دهنده کسي که دوستش داريد مشکل به نظر مي رسد اما اگر چيزي قابل تعريف را با آن بياموزيد روبه رو شدن با مسائل بسيار آسان تر خواهد شد.
8 - بگوييد که دوستش داريد
هنگامي که مي خواهيد به حالت آشتي و صلح برگرديد به همسرتان بگوييد که دوستش داريد. اطمينان دادن در مورد اين موضوع که احساس شما نسبت به همسرتان هيچ گاه و تحت هيچ شرايطي تغيير نخواهد کرد,بسيار خوب است.
9 - قانون طلايي : ببخشيد و فراموش کنيد
عذر خواهي تنها به اين معنا نيست که بگوييد متاسفيد بلکه بايد آن اتفاق را براي هميشه فراموش کنيد. در حقيقت فراموشي باعث مي گردد که مسئله مورد نظر راه بازگشت و سرايت دوباره به رابطه تان را نداشته باشد.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: خبر فارسي

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.