تبلیغات

فیروز کریمی سرمربی تیم صنعت نفت آبادان شد

فیروز کریمی با توافق مسئولان باشگاه صنعت نفت آبادان به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد.

فیروز کریمی سرمربی تیم صنعت نفت آبادان شدگنجعلی مدیر رسانه تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در گفت‌وگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: با توجه به جلسه کمیته فنی که امروز با حضور مسئولان باشگاه و فیروز کریمی برگزار شد در نهایت قرار بر این شد از این پس فیروز کریمی هدایت تیم صنعت نفت آبادان را بر عهده گیرد.از طرفی باید بگویم در خصوص مبلغ قرارداد وی اطلاعی نداریم و تنها قرار است کار خود را آغاز کند.

وی در خصوص وضعیت دست‌نشان افزود: با توجه به بندی که در قرارداد دست نشان وجود دارد این مربی نمی تواند دیگر هدایت تیم را بر عهده داشته باشد چرا که این بند منوط بر این بود که تیم دست نشان باید میان ده تیم حاضر در جدول می بود که این امر صورت نگرفت و این قرارداد فسخ شد.

گنجعلی در خصوص مابقی قرارداد دست‌نشان تصریح کرد: بندی در قرارداد دست نشان نوشته مبنی بر اینکه "اگر وی نتوانست تیم را بین 10 تیم برتر جدول نگه دارد با فسخ قرارداد روبرو خواهد شد" روی وضعیت مالی وی تأثیر می‌گذارد، اما فعلا در خصوص مطالبات پرداختی دست نشان نمی‌توانم حرفی بزنم.

انتهای پیام /

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.