تبلیغات

اعتراف دو جوان هوسران به حادثه سیاه در خانه مجردی

دو جوان هوسران كه بعد از مصرف شيشه، پسر نوجواني را در كوچه فريب داده و در خانه به او تعرض كرده بودند، بازداشت شدند.

حادثه سیاه در خانه مجردی

صبح روز پنج شنبه 24 دي ماه، پسر نوجواني همراه پدرش به اداره پليس رفت و از دو جوان به اتهام آزار و اذیت شكايت كرد.  پسر 16 ساله گفت: ديروز عصر پس از تعطيلي مدرسه در راه خانه‌مان بودم كه پسر جواني داخل كوچه‌اي مرا ديد و خواست كمكش كنم يك تخته فرش را از زير زمين خانه‌شان به داخل اتاقش ببريم.

من هم براي كمك به او درخواستش را قبول كردم. وقتي وارد خانه آنها شدم با پسر ديگري روبه‌رو شدم. همان لحظه متوجه شدم كه آنها نيت شومي دارند به همين دليل خواستم برگردم كه چاقويي به پهلويم گذاشتند و تهديدم كردند. ابتدا مقابل آنها مقاومت كردم، اما با چاقو به پهلويم ضربه‌اي زدند كه زخمي شدم و...

پس از طرح شكايت، تيمي از مأموران پليس آگاهي به دستور قاضي مدير روستا، بازپرس شعبه ششم دادسراي جنايي تهران براي رسيدگي وارد عمل شدند. نخستين بررسي‌ها نشان داد، محل حادثه خانه مجردي دو برادر است كه كارگر خدماتي يكي از ترمينال‌هاي مسافربري تهران هستند.

دو برادر وقتي براي بازجويي به اداره آگاهي احضار شدند، اعلام كردند روز حادثه آنها سركار بوده‌اند و يكي از دوستانشان به نام جابر در خانه آنها بوده است. پس از اين مأموران جابر را شناسايي و بازداشت كردند. جابر در بازجويي‌ها به جرم خود با همدستي پسر جواني ‌به نام طالب اقرار كرد.

وي گفت: من مدتي است معتاد به مواد مخدر شيشه هستم. از آنجايي كه جايي براي خواب ندارم به خانه دوستانم مي‌آيم. روز حادثه وقتي آنها به محل كار رفتند، طالب كه با پدرش دعوا كرده بود، پيش من آمد. ما با هم مقدار زيادي شيشه مصرف كرديم.

در توهم شيشه بوديم كه تصميم گرفتيم يك نفر را از داخل كوچه به خانه بياوريم و به او تعرض كنيم. بعد طالب به كوچه رفت و با پسر نوجواني که او را فریب داده بود به داخل خانه آمد و ما هر دو به زور او را آزار و اذیت کردیم.

وي در پايان گفت: وقتي پسر نوجوان مقاومت كرد، طالب او را با چاقو زخمي كرد.  پس از اين اعتراف، مأموران طالب را دستگير كردند. وي در بازجويي‌ها حرف‌هاي همدستش را تأييد كرد، اما مدعي شد كه شاكي را او زخمي نكرده و جابر او را با چاقو زده است.

روزنامه جوان

اخبار مرتبط:

دستگیری متهمان تعرض به پسر جوان در پایتخت +عکس

کارتن خواب شیشه ای به دو پسر نوجوان تجاوز کرد

تعرض به 4 پسر نوجوان توسط 10 کشیش

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار