تبلیغات

خودرويي هاي بورس همچنان در وضعيت قرمز

خودرويي هاي بورس همچنان در وضعيت قرمز

عصر خودرو/ با اتمام ساعات معاملات آخرين روز هفته، شاهد کاهش دوباره گروه خودرويي ها و باقي ماندن در کانال ۱۶ هزار واحدي بوديم، در اين روز شاخص با کاهش ۲۲ واحدي در مدار ۱۶ هزار و ۹۳۶ واحد قرار گرفت، با اين حال حجم و ارزش معاملات گروه نسبت به روز معاملاتي قبل افزايش يافت.
تا پايان نيمه اول معاملات خچرخش تنها نماد مثبت گروه خودرويي و قطعه سازها بود و ساير هم گروهي ها همگي معاملاتي منفي را تجربه مي کردند ولي به مرور، قيمت پاياني نمادهاي خودرو، خکاوه، خگستر، خبهمن، خمحرکه، ختراک، خمهر، خزر، خچرخش و خنصير سبزپوش شدند.
در اين ميان نمادهاي قطعه سازي خنصير با 3 درصد،خمحرکه 2 درصد و خچرخش 1 درصد رشد قيمت پاياني جزو سبزترينهاي امروز بودند.
در مقابل نمادهاي خمحورتا کف قيمت مجاز روزانه (4.9 درصد منفي)،ختور 4 درصد، خکمک3 درصد،خکار 2.8 درصد و خلنت 2.9 درصد بيشترين کاهش قيمت پاياني را داشتند، همچنين نمادهاي خفنر، خمحور و خلنت صف فروش سبکي تشکيل دادند.
در پايان معاملات امروز نماد خمحور پس از برگزاري مجمع عمومي فوق العاده مبني بر تغيير موضوع فعاليت شرکت با محدوديت نوسان قيمت بازگشايي شد و همانطور که اشاره شد اين نماد در قيمت پاياني 3,202 ريال با افت تقريبا 5 درصدي قيمت پاياني صف فروش سبک 79 هزاري با حجم معامله 1 ميليوني داشت.
گفتني است، ارزش معاملات امروز خودرويي ها 19 ميليارد تومان بود که ناشي از دست به دست شدن 143 ميليون سهام در 11 هزار نوبت معاملاتي بود، خساپا با 53.7 ميليون حجم معامله و ارزش معامله 6 ميليارد توماني پرچمدار گروه بود.
امروز خساپا افت 0.35 درصدي قيمت پاياني را تجربه کرد لذا تا قيمت 1,129 ريال تنزل کرد، حقوقي خساپا بيشتر فروشنده بود تا خريدار، به عبارتي حقوقي 22 ميليون معادل 41 درصد فروشنده و 14 ميليون معادل 26 درص در نقش خريدار بود.
اما خودرو 0.43 درصد مثبت بود و با قيمت 2,559 ريال به کار خود خاتمه داد، نکته جالب اين است که صبا و سمند به عنوان بازارگردانان خودرو ، چند روزي است در مقابل شکست حمايت ها فقط تماشا چي هستند، با اين حال حقوقي خودرو امروز با 16 ميليون خريد و 5 ميليون فروش بيشتر خريدار بود.
در پايان لازم به ذکر است، گروه خودرو امروز روي حمايت ها معامله شدند و احتمالا، شنبه به روند مثبت باز خواهند گشت.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: عصر خودرو

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.