تبلیغات

رابطه مستقيم عملکرد منصوريان با ناتواني استقلال در جذب بازيکن

رابطه مستقيم عملکرد منصوريان با ناتواني استقلال در جذب بازيکن

بانک ورزش/ هواداران استقلال اين روزها حسابي نگران تيم شان هستند و با توجه به يارگيري خوب پرسپوليسي ها، معتقدند تيم شان به شدت در جذب بازيکن کم کاري کرده و بايد فکري اساسي به حال اين موضوع کرد.
استقلال جزو معدود تيم هايي بود که ابتداي فصل دست روي هر بازيکني گذاشت، او را جذب کرد و با وعده هايي چون ملي پوش شدن و حضور در تيمي رويايي، بازيکنان مدنظرش را جذب کرد. در نهايت اين تيم آن طور که مربيانش مدنظر داشتند نتيجه نگرفت و کي روش هم توجهي به بازيکنان تازه وارد اين تيم نکرد تا هيچکدام نتوانند از طريق استقالل به تيم ملي برسند.
حالا با توجه به اينکه نقل و انتقالات نيم فصل فرا رسيده، ديگر بازيکني نيست که به کادر فني استقلال اعتماد کند و به خاطر تيم ملي يا حضور در تيمي که براي قهرماني مي جنگد راهي اين تيم شود.
هواداران استقلال که نگران عملکرد تيم شان در نقل و انتقالات هستند بايد اين مشکل را در نتايجي که تيم شان کسب کرده ببينند نه هيچ چيز ديگري. اگر منصوريان مي توانست طبق نظر هواداران نتيجه بگيرد و تيمش را در حد مدعي قهرماني مطرح کند؛ يا همين جايگاه فعلي را داشت و لااقل بازي هاي زيبايي به نمايش مي گذاشت، آن وقت بازيکنان تيم هاي ديگر حاضر مي شدند براي حضور دراين تيم از برخي خواسته هايشان بگذرند. پرسپوليس فصل گذشته مثال بسيار خوبي براي اين موضوع است. تيم برانکو آنقدر زيبا بازي کرد که سيدجلال حسيني و عليرضا بيرانوند که در حالت عادي، خواسته هاي بسياري براي پوشيدن تيم هاي مختلف داشتند، بدون کوچکترين اتلاف وقتي به اين تيم آمدند و به گونه اي عمل کردند که حتي اگر پرسپوليس، مديرعامل نداشت براي جذب آنها با مشکل مواجه نمي شد.
نتيجه گيري تيم ها و شيوه بازي آنها تاثير زيادي در جذب بازيکن دارد و نتايج و يارگيري يکي دو فصل اخير سرخابي ها به خوبي اين مساله را اثبات مي کند. حال بايد منتظر ماند و ديد استقلالي ها مي توانند اين ضعف شان را با نقطه قوت ديگري جبران کنند يا در اين امر نيز ناکام خواهند ماند.منبع: بانک ورزش

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.