تبلیغات

با سيستم حمام هوشمند شرکت «موئن» آشنا شويد

با سيستم حمام هوشمند شرکت «موئن» آشنا شويد

ديجياتو/ سرد بودن آب هنگام حمام کردن مشکلي است که بسياري از ما با آن رو به رو هستيم. علاوه بر اين برخي اوقات براي آنکه دماي آب به اندازه مطلوبي برسد، حجم آب نسبتا زيادي به هدر مي رود. خوشبختانه اين روزها همه عناصر زندگي انسان در حال پيشرفته شدن است و تکنولوژي براي هر نيازي پاسخي جذاب دارد. سيستم حمام هوشمند شرکت Moen نيز سعي دارد با راهکارهاي جالب خود به رفع اين مشکل بپردازد.

با استفاده از اين سيستم مي توانيد به وسيله تلفن هاي هوشمند خود به گرم کردن آب موجود در مخازن بپردازيد تا در همان ابتداي ورود به حمام به آب گرم دسترسي داشته باشيد. اين سيستم با اتصال به پنل کنترلي خود و همچنين تلفن هوشمند، تنظيمات دوازده گانه اي را در اختيار کاربر قرار مي دهد. به عنوان مثال مي توانيد پس از انجام فعاليت هاي ورزشي از حمام سرد استفاده کنيد و شب هاي زمستاني را با رفتن زير آب گرم پشت سر بگذاريد.

همچنين رابط کاربري اين سيستم به کاربر اين اجازه را مي دهد که دماي آب را ميان ۶۰ تا ۱۲۰ درجه انتخاب کند. کاربر مي بايست پس از اعمال تنظيمات، مدتي صبر کند تا اپليکيشن با ارسال يک نوتيفيکشن، او را از گرم شدن آب با خبر سازد.سيستم حمام هوشمند شرکت موئن قرار است در ماه مارس سال ۲۰۱۷ روانه خانه هاي کاربران شود و قيمت ارزان ترين مدل آن از ۱۱۶۰ دلار آغاز خواهد شد.مطالب جذاب، داغ و آموزشي فناوري اطلاعات در کانال تلگرامي «آي تي»منبع: ديجياتو

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.