تبلیغات

مجسمه های برهنه رم را به احترام رئیس جمهور ایران پوشاندند

به گزارش افکارخبر،

مقام‌های ایتالیا همزمان با دیدار «حسن روحانی» رییس جمهور ایران از این کشور و بازدید از موزه معروف رم به نام «کاپیتولین» تلاش کردند هرگونه اقدام اهانت آمیز و خلاف شئونات اسلامی را حذف نمایند.

به نوشته روزنامه «گاردین» در همین زمینه مقام‌های مسئول ایتالیا مجسمه‌های برهنه موجود در موزه یاد شده را در بخشی که روحانی رییس جمهور ایران و «ماتئو رنزی» نخست وزیر ایتالیا در آن نشست خبری مشترک برگزار کردند ، پوشانند.

بر اساس تصاویر منتشره  از دیدار روز دوشنبه روحانی از موزه کاپیتولین، دو رییس جمهور ایران و ایتالیا در نزدیک مجسمه مارکوس اورلیوس، امپراتور رومی‌ها در حالی ایستاده بودند که مجسمه‌های برهنه نزدیک آن‌ها با پنل‌های بزرگ پوشانده شده بودند.

یک مقام مسئول موزه شهر روم در این زمینه گفت ، هرگونه تصمیم در زمینه برگزاری مراسم حسن روحانی و نمایش آثار هنری با تصمیم دفتر نخست وزیری این کشور صورت گرفته بوده است.

خبرگزاری آناسا ایتالیا نیز پوشاندن آثار هنری برهنه را اقدامی محترمانه به رییس جمهور ایران یاد نمود.

گاردین در خاتمه این گزارش به عدم وجود نوشیدنی‌های الکلی در مراسم شام به افتخار رییس جمهور ایران در رم اشاره کرد و آن‌را رعایت معیار دیپلماتیک هنگام دیدار مقام‌های مسلمانان نامید.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار