تبلیغات

شرط بارسلونا براي خريد در نقل و انتقالات زمستاني

شرط بارسلونا براي خريد در نقل و انتقالات زمستاني

ورزش 3/ اسکار گرائو، مدير اجرايي باشگاه بارسلونا در مصاحبه با آ.اس تاييد کرد که اين باشگاه فعلا برنامه اي براي جذب بازيکن در بازار زمستاني ندارد.
گفته مي شود که بارسلونا قصد دارد داريو سرنا، مدافع راست کراوت شاختار را به خدمت بگيرد اما اسکار گرائو اين مساله را تکذيب کرد.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت که بارسلونا تنها در صورتي وارد بازار زمستاني خواهد شد که بازيکني را به فروش برساند يا قرض بدهد؛ در غير اين صورت هيچ فعاليتي در نقل و انتقالات ژانويه نخواهد داشت.
گرائو گفت:« همه چيز به وضعيت الکس ويدال بستگي دارد. براي من عجيب است که او تا اين اندازه کم به ميدان رفته است. او را جذب کرده ايم تا براي ما مهره اي مفيد باشد و روي وي حساب مي کنيم. معتقدم بايد تا انتهاي فصل صبر کنيم و سپس ارزيابي دقيق تري در مورد ويدال داشته باشيم. اگر اتفاق ديگري بيفتد و او بارسا را ترک کند، براي وي به دنبال جايگزين خواهيم بود.»
لازم به ذکر است که زمستان گذشته نيز بارسا با همين مشکل مواجه شد. آبي اناري ها به اين دليل نتوانستند نوليتو را جذب کنند که بازيکني از اين تيم جدا نشد.منبع: ورزش 3

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.