تبلیغات

رکورد دسته ۹۴ کيلوگرم وزنه برداري جهان و المپيک از ايلين گرفته شد

رکورد دسته ۹۴ کيلوگرم وزنه برداري جهان و المپيک از ايلين گرفته شد

ايسنا/ پس از اينکه فدراسيون جهاني وزنه برداري فهرست رکورد داران جهان و المپيک را به روز کرد، نام ايليا ايلين از رکورد داري جهان و المپيک در دسته ۹۴ کيلوگرم پاک شد.
پس از اينکه مثبت شدن تست دوپينگ ايليا ايلين وزنه‌بردار مطرح قزاقستاني در دو المپيک ۲۰۰۸ پکن و ۲۰۱۲ لندن مثبت اعلام شد، نام او در دسته ۹۴ کيلوگرم از فهرست رکوردداران جهان و المپيک حذف شد. ايليا در المپيک لندن با ثبت رکورد ۲۳۳ کيلوگرم در دو ضرب و مجموع ۴۱۸ کيلوگرم رکورد دو ضرب و مجموع جهان و المپيک را در دسته ۹۴ کيلوگرم به نام خود ثبت کرد.
اکنون که دوپينگ او در المپيک لندن تاييد شده است، رکوردداري جهان و المپيک را نيز در دسته ۹۴ کيلوگرم از دست داد. فدراسيون جهاني وزنه‌برداري با بروز کردن فهرست رکوردداران جهان و المپيک، نام ايليا را حذف کرد.
به اين ترتيب ژيمون کولسکي از لهستان با رکورد ۲۳۲ کيلوگرم که در سال ۲۰۰۰ به ثبت رساند، دوباره رکورددار دو ضرب جهان در دسته ۹۴ کيلوگرم است.
رکورد مجموع جهان با ۴۱۲ کيلوگرم نيز دوباره در اختيار آکاکيوس کاکياسويليس از يونان که در مسابقه‌هاي جهاني ۱۹۹۹ آتن به ثبت رساند، قرار گرفت.
رکورد دو ضرب دسته ۹۴ کيلوگرم المپيک نيز دوباره در اختيار ژيمون کولسکي با رکورد ۲۲۴ کيلوگرم قرار دارد. او اين رکورد را در المپيک ۲۰۰۸ پکن به ثبت رساند. ميلن دوبريف از بلغارستان با ۴۰۷ کيلوگرم رکورددار مجموع جهان را دوباره در اختيار گرفت. اين رکورد در المپيک ۲۰۰۴ آتن به ثبت رسيده است.
در حال حاضر ايليا تنها رکورددار دو ضرب و مجموع دسته ۱۰۵ کيلوگرم جهان است که آن را سال ۲۰۱۵ در کاپ روسيه به ثبت رساند.منبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.