تبلیغات

بوژيدار و بيرانوند و رقابت با ايگور

بوژيدار و بيرانوند و رقابت با ايگور

ورزش 3/ دروازه بانان پرسپوليس جدال جالب توجهي براي حضور در ترکيب اصلي سرخپوشان دارند و در تلاش براي اثبات عملکردشان برابر مربي‌شان هستند.
عليرضا بيرانوند بعد از پايان مصدوميت بار ديگر به ترکيب اصلي بازگشته و اميدوار است بتواند عملکرد سابق خود در ترکيب اصلي را بار ديگر به نمايش بگذارد. او که اکنون شماره يک تيم ملي و پرسپوليس را در اختيار دارد، توانسته رقابت جالب توجهي با بوژيدار رادوشوويچ در درون دروازه پرسپوليس شکل دهد و اين مساله کار ايگور پاناديچ را براي انتخاب نفر اول سخت کرده است. دروازه بان کروات سرخپوشان در چند ديداري که در آن عليرضا بيرانوند به دليل مصدوميت غايب بوده توانسته پتانسيل بالاي خود را به نمايش بگذارد و رقيب سرسختي براي دروازه بان ايراني نشان دهد.
ايگور پاناديچ که در دو فصل گذشته حضورش در سمت مربي دروازه بانان پرسپوليس گلرهاي قابل اعتمادي در اختيار نداشته، اکنون کار سختي براي معرفي دروازه بان اصلي به برانکو ايوانکوويچ پيش رو دارد. هر چند هم او و هم برانکو ايوانکوويچ بارها اعلام کرده اند با توجه به حضور ثابت عليرضا بيرانوند درون دروازه تيم ملي او انتخاب اول آنها خواهد بود.منبع: ورزش 3

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.