تبلیغات

رفتار عجيب منصوريان با مازادهاي استقلال

رفتار عجيب منصوريان با مازادهاي استقلال

ورزش 3/ سرمربي استقلال رفتار عجيبي با بازيکنان مازاد اين تيم داشت و اجازه نداد اين دو بازيکن در تمرين آبي ها حاضر شوند.
ليست خروجي بازيکنان استقلال با صحبتهاي منصوريان در نشست خبري با حضور حاج محمدي و ميثم مجيدي نهايي شد. سرمربي آبي ها روز چهارشنبه گفت که او حاج محمدي و مجيدي را در اختيار باشگاه قرار داده تا مديران استقلال درباره او تصميم بگيرند.
نحوه جدايي اين دو بازيکن اما بسيار عجيب و شايد دور از ذهن بود. در حاليکه در هفته هاي گذشته اين دو بازيکن بارها خواهان مشخص شدن وضعيت خود شده بودند، اما منصوريان و استقلالي ها هيچ واکنشي به اين درخواست نداشتند و حتي در جلسه روز دوشنبه منصوريان با مديران استقلال نيز باز هم استقلالي ها ليست خروجي را اعلام نکردند.
با اين وجود منصوريان در تمرين روز چهارشنبه آبي ها، رفتار عجيبي داشت. سرمربي استقلال پيش از شروع تمرين اين تيم در حاليکه حاج محمدي و مجيدي در جلسه آناليز حضور پيدا کرده بودند، از دستيارانش خواست تا اين دو نفر را به بيرون از محل تمرين راهنمايي کنند و به آنها اعلام کرد که ديگر نبايد در محل تمرين اين تيم حاضر شوند. اين برخورد منصوريان با دو بازيکن استقلال در حالي اتفاق افتاد که اين دو بازيکن بارها خواهان مشخص شدن شرايط خود شده بودند اما در نهايت سرمربي استقلال ترجيح داد تا به اين شکل حضور آنها در ليست مازاد را به اين دو بازيکن اعلام کند.
منصوريان در ابتداي فصل با رفتاري حرفه اي نام بازيکنان مازاد استقلال را خيلي زود اعلام کرد تا اين بازيکنان در انتخاب مقصد خود با مشکل مواجه نشوند اما حالا سرمربي و البته کادر مديريتي استقلال ترجيح دادند تا اينگونه با بازيکنان مازاد خود رفتار کنند.منبع: ورزش 3

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.