تبلیغات

دکتر ميرزا وزيري، کسي که در راه آشتي مردم با رياضيات قدم برمي دارد

دکتر ميرزا وزيري، کسي که در راه آشتي مردم با رياضيات قدم برمي دارد

ايسنا/ درنخستين جشنواره جايزه چراغ، دکترمجيد ميرزاوزيري استاد دانشکده علوم رياضي دانشگاه فردوسي مشهد به عنوان برگزيده بخش دانشگر مروج معرفي شد.
جايزه دانشگر مروج علم، يکي از سه جشنواره جايزه چراغ است که توسط دکترحسيني مدير موزه ملک، به دکترمجيد ميرزا وزيري عضو هيات علمي گروه آموزشي رياضي محض دانشگاه فردوسي مشهد اهدا شد.
براساس اين گزارش، طرح جايزه چراغ، سنگواره آمونيت به عنوان نمادي از علم است که جايزه‌اي خصوصي و غيرانتفاعي در زمينه ترويج علم در ايران است که از سوي دکتر محمدرضا (پژمان) نوروزي و سياوش صفاريان پور، دو تن از مروجان علم سال‌هاي اخير ايران تاسيس شده و به صورت جشنواره جايزه چراغ در هر سال برگزار مي‌شود و اين جايزه امسال نخستين بار است به اهالي ترويج علم اهدا مي‌شود.
همچنين در بيانيه هيات داوران جايزه چراغ آمده است:
«نخستين جايزه دانشگر مروج علم با افتخار تقديم مي شود به رياضيدان، نويسنده، شاعر، مروج و باني شهر رياضيات؛ دکتر مجيد ميرزاوزيري استاد دانشگاه فردوسي مشهد که در راه آشتي مردم با ملکه علوم، رياضيات دمي نياسوده است. قدمش استوار و مسيرش روشن باد».
گفتني است، جايزه دانشگر مروج علم، يکي از سه جايزه جشنواره جايزه چراغ است که توسط دکتر حسيني مدير موزه ملک، به دکتر ميرزاوزيري عضو هيات علمي دانشگاه فردوسي مشهد اهدا شد.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.