تبلیغات

عوارض جبران ناپذير بوتاکس

عوارض جبران ناپذير بوتاکس

ايران بانو/ امروزه از ترکيبات متعددي جهت رفع چروک و يا افزايش حجم صورت استفاده مي کنند که متاسفانه استفاده از آنها عوارض جبران ناپذيري را به همراه دارد.
ماده اصلي تشکيل دهنده بوتاکس سمي به نام بوتوليسم است که تزريق آن باعث کاهش حساسيت سلول هاي منطقه اي که به آن اين سم تزريق شده است.
بررسي ها نشان مي دهند، اين ماده به طور مستقيم باعث کاهش عبور جريان خون در آن منطقه مي شود و در اوايل اگر چه باعث کاهش چين و چروک ها مي شود اما درطولاني مدت باعث مقاومت اين چين و چروک ها در تزريق مي شود.
نتايج مطالعات نشان مي دهند، مسموميت، سردرد، سرگيجه، خون لختگي و حتي سرطان فرد عوارضي است که بوتاکس با خود به همراه دارد و افراد براي زيبايي خود بايد بهايي اين چنين سنگين بپردازند.
نتايج مطالعات نشان مي دهند، تحقيقات متعدد همچنين نشان مي دهند بوتاکس در مواردي حتي منجر به فلج شدن عضو نيز مي شود پس بهتر است قبل از انجام با آن با آگاهي و مشورت کافي اقدام کرد.


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايران بانو

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.