تبلیغات

لغو ممنوع‌التصویری خاتمی در صدا و سیما؟

آفتاب نیوز: بعد از مدت ها ممنوع التصویر بودن سید محمد خاتمی در رسانه ها، تلویزیون برای اولین بار شب گذشته تصویر و سخنرانی او را پخش کرد.

صدا و تصویر رئیس دولت اصلاحات در برنامه ویژه «پارلمان» شبکه خبر پخش شد.

پایگاه خبری «ایران آنلاین» در ادامه آورده است: سخنرانی خاتمی در این برنامه به دوره‌ای بر‌می‌گشت که او نماینده مردم اردکان یزد در مجلس شورای اسلامی بود.

برنامه‌سازان تلویزیون حدود 5 دقیقه سخنرانی خاتمی را گزینش و منتشر کردند. عباراتی که از سخنرانی وی انتخاب شده بود مربوط می شد به تاکید خاتمی بر تفاوتهای عمیق  و شدید گفتمان ایران اسلامی و آمریکا.

طبق گزارش خبرنگار ایران، اتفاق جالب در پخش سخنرانی خاتمی این بود که دوربین تلویزیون این بار اصراری بر دستکاری در تصویر چهره خاتمی یا محو و مبهم نشان دادن او نداشت بلکه چهره رئیس دولت اصلاحات به صورت مکرر روی مونیتور تلویزیون نمایان شد و در همان حال تهیه کننده برنامه چکیده سخنان او را نیز به صورت زیر نویس منتشر کرد

در این تصاویر رییس جمهور اسبق ایران با شمایل جوانی اش دیده می شد.

اتفاق دیگر در برنامه پارلمان شبکه خبر، این بود که همزمان و در تکمیل سخنان خاتمی، اظهارات آن روز  حسن روحانی در دوره ای که او نیز  نماینده مجلس روی آنتن رفت.

بالاخره در پرده سوم این برنامه سخنان آیت الله هاشمی رفسنجانی در جایکاه رییس مجلس از تلویزیون بخش شد.

پخش تصویر و اظهارات خاتمی و هاشمی و روحانی به صورت همزمان، بلافاصله بازتاب گسترده در فضای مجازی پیدا کرد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار