تبلیغات

سیاست ناعادلانه دولت درباره مشمولان غایب

به گزارش افکارخبر،

عبدالرضا مصری، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با یادآوری پیشنهاد دولت در لایحه بودجه 95 برای خرید خدمت سربازی مشمولان با 5 سال غیبت، بیان داشت: به طور مشخص اعتقادی به ارائه امتیاز به مشمولان غایب ندارم و معتقدم اگر مازاد نیروی انسانی برای سربازی داریم باید برنامه‌ریزی درستی برای آن داشته باشیم چراکه در تعیین تکلیف غایبان سربازی به صورت سالانه عدالت اجتماعی رعایت نشده است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت تعیین تکلیف خرید خدمت سربازی، به خانه ملت عنوان کرد: سیاست فعلی، سیاست تشویق متخلفان و تبعیض است به‌گونه‌ای که مشمولان با 5 سال غیبت، به‌راحتی می‌توانند مبلغ ناچیزی پرداخت و خرید خدمت کنند که این نوعی بی‌عدالتی است، چراکه حتی مبلغ در نظر گرفته شده برای خرید دوران سربازی نیز متفاوت است بدان معنا که میزان ثروت فردی که دارای مدرک دیپلم است اهمیت نداشته و وی براساس میزان تحصیلات خود پول پرداخت می‌کند. مصری افزود: ما این پیشنهادات را در کمیسیون تلفیق بودجه و صحن علنی مجلس مطرح خواهیم کرد تا به نتیجه واحد و مشخصی دست پیدا کنیم.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار