تبلیغات

گلر پرسپولیسی بازهم در مرکز دعوا و جنجال+تصاویر

به گزارش افکارخبر،

از روزهای قبل حواشی زیاد این بازی باعث شده‌بود تا نگرانی‌های زیادی درمورد درگیری‌های احتمالی به‌وجود بیاید. تصمیم مهم مسئولان امنیتی شهر بابل برای برگزاری بازی در ورزشگاه کوچک هفتم تیر این شهر، مهم‌ترین نگرانی در مورد این بازی بود. برخلاف پیشبینی‌های قبلی تا دقیقه 82 این بازی به‌جز کری‌خونی‌های معمول هواداران دو تیم که بعضا هم حالت ناخوشایندی داشت، مورد خاص دیگری در بازی مشاهده نشد تا خیال نیروی انتظامی هم تا آخرین دقایق بازی راحت باشد. اما بعد از گل‌شدن پنالتی خونه به خونه در این دقیقه، ایمان صادقی که از گل تیمش در آخرین دقایق بازی خوشحال بود نتوانست احساسات خود را کنترل کند و با دست و صورت خود برای هواداران نساجی که در پشت دروازه او مستقر شده‌بودند کری‌خوانی کرد. حرکاتی که با واکنش تند هواداران ناراحت نساجی که این انتظار را از دروازه‌بان نیم‌فصل اول پرسپولیس نداشتند، همراه شد.

مسئولان پرتعداد برقراری امنیت این بازی هم بعد از شروغ اغتشاش در آخرین دقایق بازی، با گاز اشک‌آور و شوکر برقی وارد عمل شدند تا هواداران خشمگین قائمشهری را کنترل کنند که متاسفانه با شکسته‌شدن سر یکی از هواداران نساجی هم همراه شد. این پایان ماجرا نبود و پس از سوت پایان بازی زمانی‌که هواداران نساجی قصد خروج از ورزشگاه هفتم تیر بابل را داشتند این بار طرفداران خونه به خونه وارد عمل شدند و لحظاتی با پرتاب سنگ هواداران تیم رقیب را بدرقه می‌ردند. نیروهای امنیتی هم بعد از این درگیری‌ها باز هم وارد عمل شدند و با به عقب راندن طرفداران خونه به خونه، فرصتی ایجاد کردند تا هواداران نساجی با دویدن خود را از ورزشگاه دور کنند و هرچه سریع‌تر به سمت قائمشهر حرکت کنند. تصاویری از حرکات عجیب دروازه‌بان سابق پرسپولیس که باعث شروع درگیری در شهراورد مازندران شد را مشاهده می‌کنید:

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار