تبلیغات

کدام شامپو براي موهاي رنگ شده مناسب است؟

کدام شامپو براي موهاي رنگ شده مناسب است؟

تابناک/ شامپوها و نرم‌کننده‌هاي مخصوص موهاي رنگ‌شده حاوي موادي هستند که تا حدي مي‎توانند از رنگ مو و خود موها در برابر اشعه UV آفتاب محافظت کنند.
بانواني که مو هاي خود را رنگ، مش و يا هايلات مي‌کنند پس از مدتي با موهايي خشک، شکننده و آسيب‌پذير رو به رو مي‌شوند. سوالي که در ذهن اين افراد نقش مي‌بنند اين است که از ميان خيل عظيم شامپوها و نرم‌کننده‌هاي موجود در بازار، کدام‌ شامپو براي موهاي رنگ شده مناسب‌تر است؟
حتي برخي از بانوان مي‌پرسند آيا واقعا شامپوها و نرم‌کننده‌هاي مخصوص موهاي رنگ‌شده تفاوتي با شامپوها و نرم‌کننده‌هاي عادي دارد؟
خوب است بدانيد به‌طور کلي مواد اوليه شامپوها و نرم‌کننده‌ها تقريباً يکي بوده اما به‌برخي از آن‌ها موادي افزوده مي‌گردد که باعث ايجاد خواص ثانويه مي‌شود. در مورد شامپوهاي مخصوص موهاي رنگ‌شده نيز عيناً همينطور است. واقعيت اين است که شامپوها و نرم‌کننده‌هاي مخصوص موهاي رنگ‌شده برتري‌هايي نسبت به شامپوهاي عادي دارند.
اين شامپوها بسيار ملايم‎اند و خاصيت چربي‎زدايي کمتري دارند تا موهايي که در اثر مواد شيميايي خشک شده‎اند، از آن بيش‌تر خشک نشوند. علاوه بر اين، حاوي نرم‎کننده‎هم بوده اما معمولاً بهتر است بعد از شامپو کردن موها، از نرم‎کننده‎هاي مخصوص موهاي رنگ شده هم استفاده گردد. شامپوها و نرم‎کننده‎هاي موجود در بازار، اين خاصيت را دارند که رنگ مو را تثبيت کنند زيرا در اين شامپوها مواد پاک کننده کمتري نسبت به ساير شامپوها وجود دارد و باعث مي‎شوند رنگ مو ديرتر جلاي خود را از دست داده يا از روي موها پاک شود.
از طرفي الکتريسيته‎اي که بين موهاي خشک وجود دارد از بين مي‎روند تا موها حالت وز پيدا نکرده و لخت بماند. شامپوها و نرم‌کننده‌هاي مخصوص موهاي رنگ‌شده حاوي موادي هستند که تا حدي مي‎توانند از رنگ مو و خود موها در برابر اشعه UV آفتاب محافظت کنند. البته از آنجا که ساقه مو بافتي مرده است، تأثير اين شامپوها فقط در ظاهرمو و تا زماني است که از آنها استفاده مي‎شود و اثر درماني براي طولاني مدت ندارند. ‎با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: تابناک

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.