تبلیغات

نمايش دوباره «لکسس UX» مفهومي در نمايشگاه ديترويت

نمايش دوباره «لکسس UX» مفهومي در نمايشگاه ديترويت

پدال/ لکسِس کرا‌س‌اوور مفهومي خود، UXرا پس از رونمايي و حضور پررنگ در نمايشگاه 2016 پاريس، به ديترويت آورده است.
گفته مي‌شود اين مدل الهام‌بخش محصولات آينده در گروه کراس‌اوورهاي لوکس و جمع‌وجور بوده و در حقيقت زاويه ديد اين خودروساز را به تصوير مي‌کشد. البته اگر قرار به تحقق چنين چيزي باشد، قطعاً بايد يکسري از موارد اغراق‌آميز حذف شده و جاي خود را به جايگزين‌هاي کاربردي‌تر بدهند.
UX در مرکز طراحي ED2 کمپاني واقع در جنوب فرانسه متولد شده و هدف اصلي آن جذب قشر جوان و شهرنشين نقاط مختلف جهان بوده است.
هنوز هيچ اطلاعات خاصي از اين مفهومي جوان در دست نداريم. تنها مي‌توان حدس زد که از پلتفرم TNGA مشترک با تويوتا C-HR و پريوس بهره مي‌برد.
از طرفي چون اخيراً کدهاي UX200، UX250 و UX250h با پَتِنت آمريکايي ثبت تجاري شده‌اند، به نظر مي‌رسد در مدل توليدي پيشرانه‌هاي 2 ليتري توربو، 2.5 ليتري توربو و يک هايبريد برقي-بنزيني مورداستفاده قرار خواهند گرفت.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: پدال

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.