تبلیغات

عزت‌اللهي به هامبورگ مي‌رود

عزت‌اللهي به هامبورگ مي‌رود

خبرآنلاين/ سعيد عزت‌اللهي با باشگاه هامبورگ توافق کرده و با اين تيم قرارداد امضا خواهد کرد.
سعيد عزت اللهي بازيکن تيم ملي فوتبال ايران و باشگاه روستوف روسيه با تيم هامبورگ آلمان توافق کرده است. او به احتمال فراوان طي روزهاي آينده با اين باشگاه آلماني قرارداد خواهد بست. اين اتفاق در حالي رخ خواهد داد که عزت اللهي از تيم‌هاي ميانه جدولي اسپانيا و انگليس پيشنهاد داشت و به اين پيشنهادات جواب مثبت نداده است.
سعيد عزت اللهي بازيکني است که با توجه به سن و سالش مي‌تواند سال‌ها در فوتبال اروپا و در سطح اول اين قاره بازي کند. اما انتخاب هامبورگ مي‌تواند براي او انتخابي اشتباه باشد. هامبورگ از آن جهت براي عزت اللهي گزينه مناسبي نيست که اين تيم در رده شانزدهم جدول بوندسليگا حضور دارد.
تنها دو تيم ضعيف‌تر از هامبورگ هستند و با اين حساب احتمال سقوط اين تيم بسيار زياد است. هامبورگ امسال مشکلات زيادي دارد و وضعيتش اصلا خوب نيست. کارشناسان هم پيش بيني مي‌کنند که اين تيم به بوندسليگا دو سقوط خواهد کرد. از طرفي اين باشگاه، باشگاهي نيست که با بازيکن جواني مانند عزت اللهي قرارداد 6 ماهه ببندد و با او قرارداد 3-4 ساله امضا خواهد کرد. با اين حساب اگر هامبورگ به دسته دوم سقوط کند، عزت اللهي بايد بهترين سال هاي فوتبالش را در دسته دوم آلمان بازي کند.منبع: خبرآنلاين

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.