تبلیغات

اشراری که قدرت‌نمایی می‌کردند به دست عدالت سپرده می‌شوند

به گزارش افکارخبر،

صبح امروز مراسم تحلیف 108 نفر از کارآموزان قضایی با حضور دادستان کل کشور در کاخ دادگستری برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در این مراسم اظهارداشت: کارآموزانی که تحلیف می‌شوند کار خود را از دادسراها آغاز می‌کنند و براساس گزارش‌هایی که داشته‌ایم نیروهای تازه وارد از سطح توانمندی و دانش بالایی برخوردار هستند.

وی با تاکید بر اینکه قضاوت جایگاه خلافت الهی است، اظهارداشت: زمانی که قاضی در پرونده‌ای حکم عاقلانه و عادلانه‌ای صادر می‌کند می‌تواند زمینه ارتقا و تعالی خود را فراهم کند.

دادستان کل کشور در ادامه تصریح کرد: مقام قضا مقامی است که می‌تواند با یک رسیدگی به پرونده هم خود را به کمال برساند و هم جامعه را از نوسانات اجتماعی رها سازد.

رئیسی به قدرت‌نمایی اخیر اشرار در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: پس از این اتفاق دادستان مربوطه برای دستگیری این افراد دستور لازم را صادر کرد.

وی افزود: روز گذشته هم در رسانه ملی دیدید که دادستان ما در ارتباط با برخی افراد شرور و ناامن کننده اجتماع که برای خود ادعاهایی داشتند دستور دستور دستگیری صادر کرده تا این افراد به دست عدالت سپرده شوند.

وی با بیان اینکه این افراد جامعه را دچار اضطراب می‌کند، گفت: کسی که می‌تواند با احکام قاطعانه خود جامعه را از نوسانات و اضطراب حفظ کند همان قاضی است، بدون شک احکام قضایی اضطراب اجتماعی را به امنیت و آرامش اجتماعی تبدیل می‌کند.

دادستان کل کشور در ادامه به برخی نفوذ‌ها در پرونده‌ها اشاره کرد و افزود: قاضی باید در مقابل اعمال نفوذها بایستد و از هیچ صاحب قدرت و ثروتی نفوذ نپذیرد.

وی ادامه داد: پس از فتنه 88 مقام معظم رهبری واژه فهم شجاعانه را وارد ادبیات سیاسی کردند و این بسیار مهم است که انسان در بین همه فضاهای آلوده‌ای که ایجاد می‌شود آنچه که حقیقت است ببیند و براساس آن عمل کند.

رئیسی خاطرنشان کرد: تمام تلاش دستگاه قضایی رفع اطاله دادرسی است و اینکه این دستگاه از سلامت برخوردار باشد. بدون شکل سلامت قوه قضاییه در گرو سلامت نیروی انسانی آن است.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار