تبلیغات

اعتراف یک افسر پلیس روس به قتل 81 زن!

به گزارش افکارنیوز،

 «میخائیل پاپکوف»، که پیشتر یک افسر پلیس بود، به یک قاتل زنجیره ای تبدیل شد. وی که پیش از این در شهر «آنگارسک» روسیه در اداره پلیس خدمت می کرد، به تازگی به قتل بیش از 59 زن اعتراف کرد.

وی دو سال پیش به اتهام قتل 22 زن به حبس ابد محکوم شده بود. پاپکوف اکنون به چندین فقره قتل دیگر نیز اعتراف کرده است. در حال حاضر، تعداد قربانیان وی به 81 نفر می رسد. این مرد 52 ساله روس، رکورد یک قاتل زنجیره ای معروف روسیه را که در سال 1994 به اتهام قتل 52 نفر اعدام شد، شکست.

براساس گزارش ها، پاپکوف تمامی این 81 فقره قتل را در بازه زمانی سال 1994 تا 2012 مرتکب شده است. پاپکوف در سال 1998 از خدمت در اداره پلیس استعفا داد که این امر به دلیل موقعیت شغلی وی موجب تعجب همکارانش شد.

جوان ترین قربانی این قاتل زنجیره ای یک دختر 15 ساله بود. براساس گزارش ها، وی پیش از به قتل رساندن این زنان، آنها را مورد تجاوز قرار می داد.

این قاتل جانی در قتل زنان بی گناه از ابزارهایی نظیر تبر، چاقو و چکش استفاده می کرد و حتی در یکی از موارد قلب یکی از قربانیان را از جا درآورده بود.

وی با وجود اینکه شغل خود در اداره پلیس را رها کرده بود، از لباس افسری خود برای اغفال زنان استفاده می کرد. وی خیانت همسرش را عامل موثری در ارتکاب این جنایات دانست. پاپکوف در نهایت در سال 2012 در حالی که قصد داشت به چین بگریزد، از سوی پلیس دستگیر شد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.