تبلیغات

بارش برف برخی مدارس کشور را تعطیل کرد

به گزارش افکارخبر،

اره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اعلام کرد: امروز7 بهمن مدارس نوبت صبح در اردبیل ، ارشق ، انگوت ، بیله سوار ، جعفرآباد ، سرعین ، گرمی ، لاهرود ، مشگین شهر ، نیر و هیر کلیه مقاطع تحصیلی در خلخال و کوثر پیش دبستانی ، ابتدایی و متوسطه دوره اول و در شاهرود پیش دبستانی و ابتدایی به علت بارش برف و برودت شدید هوا تعطیل شده است .

بارش برف از دیروز بسیاری از مناطق آذربایجان شرقی را نیز فرا گرفته است.رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی در این باره گفت : با وجود بارش شدید برف تمامی محورهای مواصلاتی اصلی استان باز است اما تردد در جاده های برفی باید با زنجیر چرخ صورت گیرد.

سرهنگ جواد ناموران افزود : هم اکنون محورهای تبریز - میانه ، تبریز - بستان آباد ، تبریز - مرند ، اهر - تبریز و مراغه - هشترود برفی و لغزنده است.

در کرمانشاه نیز به علت برودت هوا چهارشنبه هفتم بهمن مدارس برخی از نقاط کرمانشاه تعطیل است .

روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه اعلام کرد به علت برودت هوا و یخبندان ، امروز مدارس پیش دبستانی و ابتدایی شهرستانهای پاوه ، جوانرود ، روانسر ، دالاهو و بخش گهواره در گروه صبح تعطیل است و شروع به کار مدارس سایر دوره های تحصیلی این شهرستانها از ساعت 9 و 30 دقیقه خواهد بود.

همچنین شروع به کار مدارس تمامی دوره های تحصیلی بخش های باینگان و گواور از ساعت 9 و 30 دقیقه می باشد. شروع به کار مدارس دوره های پیش دبستانی و ابتدایی شهرستانهای کنگاور ، صحنه ، هرسین ، سنقر ، ثلاث باباجانی و بخش های دینور و بیستون و شروع به کار مدارس دوره های پیش دبستانی و ابتدایی و متوسطه اول در شهرستان کرمانشاه از ساعت 9 و 30 صبح خواهد بود.

در ایلام نیز بر اساس اعلام مدیریت بحران استان ایلام به علت بارش برف ، کاهش دما و لغزندگی معابر مدارس ابتدایی شیفت صبح شهرستانهای ایلام ، ایوان ، سیروات ، ملکشاهی ، چرداول و شهر چوار و بخش میمه تعطیل است و فعالیت ادارات با 2 ساعت تاخیر آغاز می شود.

در اردبیل نیز روز چهارشنبه 7 بهمن مدارس نوبت صبح در اردبیل ، ارشق ، انگوت ، بیله سوار ، جعفرآباد ، سرعین ، گرمی ، لاهرود ، مشگین شهر ، نیر و هیر کلیه مقاطع تحصیلی در خلخال و کوثر پیش دبستانی ، ابتدایی و متوسطه دوره اول و در شاهرود پیش دبستانی و ابتدایی به علت بارش برف و برودت شدید هوا تعطیل می باشد.

در قزوین نیز بارش برف همه مقاطع تحصیلی نوبت صبح در استان قزوین را تعطیل کرد .

آموزش و پرورش استان قزوین اعلام کرد به علت بارش برف تمام مدارس استان امروز در نوبت صبح تعطیل است .

یخبندان ، برودت هوا و لغزنده بودن معابر علت تعطیلی مدارس اعلام شده است .

مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان نیز اعلام کرد : به علت بارش برف و یخبندان مدارس برخی از مناطق آموزش و پرورش لرستان امروز در نوبت صبح تعطیل شد.

گودرز کریمی فر افزود : به علت بارش سنگین برف ، برودت هوا و یخبندان معابر ، مدارس نوبت صبح مقاطع ابتدایی و دوره اول متوسطه در مناطق خرم آباد ، چگنی ، الشتر ، کاکاوند ، نورآباد و بیرانشهر تعطیل است.

بارش برف امروز چهره برخی از مناطق استان لرستان از جمله شهر خرم آباد را سفید پوش کرد. این برف در 8 سال گذشته بی سابقه بوده است.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار