تبلیغات

قرهی: امام زمان 13 سال دیگر ظهور می کند!

به گزارش شیعه آنلاین، در روایت های مختلف، صفات گوناگونی به افرادی که زمان ظهور امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را از قبل تعیین می کنند، بیان شده که در اینجا به نظر می رسد نیازی نباشد آن صفات را بازگو کنیم.

اما در همین راستا سخنان شیخ روح ‌الله قرهی، مدیر حوزه علمیه امام مهدی (عج) در درس خارج فقه خود با موضوع «فتنه‌های جدید و راه رهایی از آنان» که چند روز قبل مطرح شد، باعث تعجب همگان شده است.

در بخشی از این اظهارات آمده: حوادث دیگری هم در شرف وقوع است که لازم است من این نکته را هم در اینجا بیان کنم - که بنا دارم این نکته جدید را چندین مرتبه دیگر هم بیان کنم - و آن، این که بدانید انقلاب اسلامی، نهایتاً تا پنجاه سال عمر می‌کند و بیشتر از این، طول نمی‌کشد.

وی در ادامه افزود: در ده سال ابتدایی آن، امام راحل عظیم‌الشّأن بودند و الآن هم 27 سال است که امام‌المسلمین هستند. لذا این پرچم به دست مبارک حضرت حجّت خواهد رسید.

اولیاء خدا فرمودند: از 1400 در 1400 دیگر برای ظهور لحظه‌ شماری (نه روزشماری) کنید. گرچه امکان دارد زودتر هم باشد؛ چون انسان می‌تواند قضا و قدر را با دعا برگرداند، «الدّعاء یردّ القضاء». لذا از آن طرف هم مردم باید آماده باشند؛ چون امام معصوم نمی‌آید، مگر اینکه مردم، امّت باشند.

لذا اینکه بیان کردیم: وحدت باید در محور ولایت باشد و بحث امام و امّت جا بیفتد، تمرینی برای قبل از ظهور است که وقتی آقا جان، حضرت حجّت (روحی له الفداء) آمد، دیگر آماده باشیم. چون ما نائبش را به عنوان امام و خود را به عنوان امّت او پذیرفتیم و این‌چنین تمرین کردیم.

لذا بعد از ظهور دیگر با مقوله امام و امّت، غریبه نخواهیم بود. پس این یک نکته بسیار مهمّی است که باید در آن، دقّت کرد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار