تبلیغات

بزرگ‌آقاي «شهرزاد» در نقش يک مفتي عرب/ هميشه به حاشيه‌ها بي‌توجه هستم

بزرگ‌آقاي «شهرزاد» در نقش يک مفتي عرب/ هميشه به حاشيه‌ها بي‌توجه هستم

خبرآنلاين/ بازيگر نقش بزرگ‌آقا در سريال «شهرزاد»، به‌تازگي در فيلم «امپراطور جهنم» بازي کرده است؛ فيلمي که از ابتداي ساخت با حواشي بسياري درگير شد و ظاهرا اين حواشي ادامه‌دار خواهد بود.
به همين بهانه با علي نصيريان گفت‌وگوي کوتاهي کرديم و از او درباره فعاليت‌هاي اخيرش پرسيديم.
«امپراطور جهنم» همکاري دوباره شما با پرويز شيخ‌طادي است. اين فيلم از زمان ساخت حاشيه‌هاي بسياري داشت و البته پرداختن به موضوعي که طبعا حاشيه‌ساز خواهد شد، نظر شما درباره اين فيلم چيست؟

اساسا هميشه به حاشيه‌ها بي‌توجه هستم، وقتي به‌عنوان بازيگر در فيلمي حضور پيدا مي‌کنم در حقيقت نقش را پسنديدم که در آن نقش بازي کردم، بنابراين از توضيحات اضافه درباره فيلم پرهيز مي‌کنم و معتقدم در مقام بازيگر تنها مي‌توانم درباره نقشم صحبت کنم.

پس کمي درباره نقش شما در اين فيلم صحبت کنيم... .

در اين فيلم نقش يک مفتي را بازي مي‌کنم؛ يک مفتي عرب که در طول داستان درگير ماجراهايي مي‌شود و يکي از نقش‌هاي محوري قصه است.

درباره کار با پرويز شيخ‌طادي صحبت کنيد. چه شد براي بازي در اين فيلم پاسخ مثبت داديد؟

هميشه از کارکردن با پرويز شيخ‌طادي لذت مي‌برم، آدم بافرهنگي است و يکي از خواسته‌ها يا علايقش اين است که درباره موضوعات روز يا موضوعات سياسي فيلم بسازد، اما قطعا بدون تحقيق و پژوهش کاري را آغاز نخواهد کرد و اين يکي از دلايلي است که براي همکاري با او پاسخ مثبت مي‌دهم، چراکه مي‌دانم او بدون مطالعه به سراغ کاري نمي‌رود. در فيلم «شکارچي شنبه» نيز همين حساسيت‌ها را داشت و با تحقيق و مطالعه به سراغ ساخت فيلم رفت. هرچند که پروسه ساخت «امپراطور جهنم» سخت بود، اما من به‌عنوان بازيگر تعهدي دارم و بايد کارم را انجام دهم، اما درباره نتيجه فيلم اين مردم هستند که بايد اظهارنظر کنند.

اما پرسش آخر خيلي به تجربه اخير شما در بازي مرتبط نيست. سريال «شهرزاد» اين روزها مراحل تصويربرداري فصل دوم را سپري مي‌کند و حواشي بسياري پيرامون اين سريال وجود دارد، واکنش شما به اين حواشي چيست؟

خيلي حاشيه‌ها را دنبال نمي‌کنم، اما وقتي سريالي موفق مي‌شود و توجهات بسياري را به خود جلب مي‌کند، مردم و سازندگانش دوست دارند که سريال ادامه پيدا کند و به نظر من مانعي وجود ندارد. قصه سريال «شهرزاد» از جايي شروع مي‌شود و خاتمه پيدا مي‌کند و قطعا ادامه اين داستان جذاب خواهد بود. ادامه ساخت اين مجموعه چيز عجيبي نيست. من به حسن فتحي اطمينان کامل دارم و مي‌دانم کارش را درست و دقيق انجام مي‌دهد.


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: خبرآنلاين

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.