تبلیغات

نگهداری جسد یک زن در یخچال کلبه‌ای جنگلی

افسر سابق پلیس امریکا که با قرارهای اینترنتی دو زن را به شکنجه‌گاه خود کشانده و به قتل رسانده بود، پای میز محاکمه خواهد نشست.

نگهداری جسد یک زن در یخچال

«استیون زلیچ» 54 ساله که جنایات خود را در میلواکی مینه‌سوتا مرتکب شده، متهم است 3 سال پیش در یک قرار اینترنتی زن 19 ساله‌ای به نام «جنی گامز» را به شهر میلواکی کشانده و پس از اقامت چند روزه این زن در هتل این شهر، او را در یک بازی جنون‌آمیز خفه کرده است.

این افسر پلیس ویسکانسین پس از جنایت جسد در چمدان زن پنهان کرده و در یخچال کلبه‌ای جنگلی نگهداری می‌کرد. این تبهکار خطرناک یک سال پس از این جنایت زن دیگری را به مینه‌سوتا کشاند و به روش مشابهی به قتل رساند.

پلیس اعلام کرد این جانی بی‌رحم پس از تکمیل تحقیقات قرار است در هفته جاری در دادگاه جنایی ویسکانسین محاکمه شود. به گفته سخنگوی پلیس، این پرونده به دلیل پیچیدگی جنایت و پیدا شدن اجساد چند زن دیگر برای طرح در دادگاه با مشکلاتی همراه بوده و در حال حاضر این تبهکار با اتهام چند قتل از نوع درجه اول و دوم و دو مورد پنهان کردن اجساد قربانیان در انتظار محاکمه است.

ایران

اخبار مرتبط:

قذافی جسد مخالف خود را 19 سال در یخچال نگه داشته بود

جاسازی جسد مادربزرگ در چمدان مسافرتی!

جنازه زن و فرزند قاتل بی رحم در بیشه زار پیدا شد

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار