تبلیغات

مصری‌ها هم درباره شاه سریال می‌سازند

اسامه شیخ رئیس سابق اتحادیه رادیو و تلویزیون مصر با تاسیس شرکت تولیدات دراماتیک عنوان کرده که سه کار را در دست تولید دارد که از جمله مهمترین آنها کار بیگ‌پروداکشن درباره محمدرضا پهلوی شاه ایران است

 سریال شاه

اسامه شیخ رئیس سابق اتحادیه رادیو و تلویزیون مصر با تاسیس شرکت تولیدات دراماتیک به دنبال ساخت سریال‌های پرتره در این کشور است.

وی که شرکت خود را با کمک «حامد عزالدین» از چهره‌های رسانه‌ای تاسیس کرده و نام آن را «دراما هاوس» گذاشته، اعلام کرده است آماده است که در آینده نزدیک آثار خود را عرضه کند.

اسامه شیخ از آمادگی خود برای حضور در رقابت‌های رمضانی در سال آتی خبر داده و گفته است سریال «کلمه رمز» را برای آن ماه تولید می‌کند.

وی همچنین اعلام کرده است در آینده نزدیک سه کار را در دست تولید دارد که همگی از آثار پرتره محسوب می‌شوند که از جمله مهمترین آنها کار بیگ‌پروداکشن درباره محمدرضا پهلوی شاه ایران است و همچنین کاری را درباره «محمد نجیب» نخستین رئیس جمهور تاریخ مصر پیش از جمال عبدالناصر در دست تهیه دارد.

زندگی فوزیه همسر شاه مخلوع و به دنبال آن محمدرضا پهلوی بارها به بهانه‌های مختلف مورد توجه سریال‌سازان و فیلمسازان مصری قرار گرفته است اما تاکنون کار مستقلی درباره آنان ساخته نشده است.

فارس

مطالب مرتبط:

تصاویری از گاف تلویزیون مصر در تهیه گزارش

بدل مبارک در تلویزیون مصر + تصویر

چهره معروف تلويزيون مصر در ميان معترضان + عکس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار