تبلیغات

این سلفی جان شما را نجات می‌دهد

آیا دوست دارید جریان خون را در بدنتان ببینید،در اینجا شما سلفی‌ای می‌بینید که واقعا ترسناک به نظر می‌رسد.

وب سایت باشگاه خبرنگاران جوان: در اینجا شما سلفی‌ای می‌بینید که واقعا ترسناک به نظر می‌رسد. دستگاه جدیدی اختراع شده که می‌تواند جایگزین گوشی‌های پزشکی شود. با استفاده از این دستگاه فشار خون و میزان خون بیمارو حتی نبض در رگ را می‌بینید. شما همینطور با دقت در پوست می‌توانید تصویر حرکت خون را در رگ‌های سراسر بدن ببینید.این سلفی جان شما را نجات می‌دهد + تصاویر

محققان معتقدند این دستگاه نه تنها از سکته قلبی جلوگیری می‌کند بلکه می‌تواند آن را پیش‌بینی کند. طبق گفته دانشگاه واترلو این دستگاه اولین نمونه دستگاه قابل حمل است که به متخصصان اجازه می‌دهد کل سیستم خون بیمار را زیر نظر بگیرند.این سلفی جان شما را نجات می‌دهد + تصاویر

این دستگاه که به رایانه‌ای وصل است  پالس‌ها در آن ثبت می‌کند. این وسیله شبیه دوربین فیلم برداریست که روی پوست دقیق می‌شود و جریان خون را پررنگ نشان میدهد. متخصصان اعلام می‌کنند این دستگاه به این دلیل که از اشعه  xدر آن استفاده نشده، هیچ ضرری برای افراد ندارد.

برای استفاده از این دستگاه نور ضروری است. برای این کار بیمار باید زیر نور در مقابل این دستگاه در فاصله 20 سانتیمتری قرار گرفته تا ضربان قلبش مشخص شود.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار