تبلیغات

تكذيب خبرسازی های جدید علیه سیدحسن خمینی

ساعت24- برخی شایعات از رایزنی های گسترده سیده حسن خمینی پس از انتشار خبر عدم احراز صلاحیت سید حسن خمینی خبر می دهند در حالی که ایشان با كسي در مورد رد صلاحيت ها ديدار نكرده است.

پس از اعلام عدم احراز صلاحیت سیدحسن خمینی، شایعه ای مبنی بر دیدار یادگار امام یا آیت الله هاشمی درباره ماجرای نتایج صلاحیت ها منتشر شده است. این شایعات در حالی منتشر می شود که ایشان طبق برنامه معمول در قم مشغول درس و بحث حوزوي خود است. باوجود عدم تایید صلاحیت  سیدحسن خمینی توسط شورای نگهبان، مخالفان هنوز دست از خبرسازی و تخریب او برنداشته اند.

یک منبع نزدیک به بیت امام در این زمینه به «انتخاب» گفت: خبر دیدار آیت الله سیدحسن خمینی با آیت الله هاشمی همراه با ديگر افراد رد صلاحيت شده با موضوع انتخابات کاملا دروغ است.

به گفته ی این منبع، سیدحسن خمینی روز گذشته در قم به سر می برده و مشغول درس و بحث روزانه خود بوده است.این منبع تاکید کرد: پس از اعلام نتایج بررسی صلاحیت ها، یادگار امام هیچگونه فعالیت و رایزنی در این خصوص نداشته و نخواهد داشت.

او افزود: متاسفانه بي اخلاقي هاي گسترده و بي سابقه اين ايام توسط همان جماعتي انجام ميشود كه خون به دل امام كردند و اين روزها درصدد گرفتن انتقام از يادگارش، با انتشار چنين دروغ هايي هستند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار