تبلیغات

عروس ظالم مادرشوهرش را در مرغداني زنداني کرد!

عروس ظالم مادرشوهرش را در مرغداني زنداني کرد!

باشگاه خبرنگاران/ پيرزن 92 ساله چندين سال در شرايط بسيار دردناکي با پسر و عروسش زندگي مي‎کرد.
پيرزني که به همراه پسر و عروسش در شهر کوچکي در چين زندگي مي‌کرد به مدت چند سال در شرايط بسيار وخيمي زنداني بود. اين پيرزن که 92 سال دارد چندين سال در يک مرغداني زنداني بود بدون اينکه آب و غذاي کافي و لباس مناسب داشته باشد. دليل اين رفتار اين بود که عروس حاضر به نگهداري و مراقبت از او نبود و به همين دليل مجبور بود در چنين شرايطي روزگار بگذراند.
جاي خواب او در تابستان و زمستان يک تکه چوب و لحاف نازکي بود که به ناچار روزهاي گرم و سرد را با آن سپري مي‌کرد. طبق گفته پيرزن درِ قفس هميشه قفل بود. پليس پس از اطلاع از اين موضوع، بلافاصله به خانه موردنظر رفت و پسر و عروس او را مورد بازجويي قرار داد. پيرزن که شرايط روحي و جسمي وخيمي داشت به مرکز درماني منتقل شد و قرار است پس از بهبود نسبي براي روشن شدن موضوع به سوالات پليس پاسخ دهد.
تصاوير منتشرشده، مردم چين را بسيار متأثر کرده به طوري که در شبکه‌هاي اجتماعي دست به دست مي‌چرخد.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: باشگاه خبرنگاران

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.