تبلیغات

گوناگون/ انتخاب فضايي غير ممکن براي زيستن در بستر امواج!

گوناگون/ انتخاب فضايي غير ممکن براي زيستن در بستر امواج!

تيتر شهر/ اين خانه عجيب در منطقه ميراث جهاني تاسماني واقع شده است که به مدت 20 سال مورد استفاده قرار نگرفته بود. بعد آزاد و وحشي بودن اين منطقه باعث شده بود که اين نکان مدتي از دسترس استفاده طولاني مدت عموم به دور باشد. توسعه مجدد اين منطقه، و سرمايه گذاري بر روي ارزش هاي طبيعي و مناظر، اين پروژه را به عنوان منطقه اي براي گردشگري تبديل کرده است تا از ساختارهاي شلوغ شهري به دور باشد.
امکاناتي که براي بازسازي و طراحي دوباره اين مکان در نظر گرفته شده، با هدف کاربري و استفاده مجدد صورت گرفته است. طرح اين ويلا از فرم هاي ساختماني بتني شهري هم به دور بوده تا تطبيق و همخواني بهتري با محيط اطراف خود داشته باشد و بر اساس نگرش طراح خلق شده است.

خانه پمپ، يک ساختمان سه طبقه است که در سال 1940 ساخته شده است که وظيفه آن تصفيه و لايروبي سطح رودخانه بوده و بتن هاي حاصل از ساخت و ساز را فيلتر مي کرده است. اين پمپ ها در 250 متري کف درياچه واقع شده تا کنترل آلودگي کارگاه هاي ساختماني در نزديکي اين منطقه را بر عهده داشته باشد. اما پس از بازسازي اين خانه و تغيير فضاي داخلي، شرايط را براي مسئولين اين خانه بسيار سهل و آسان نموده است.
تعبيه 18 سوئيت مهمان با امکانات کامل اعم از آشپزخانه، ناهارخوري، پذيرايي، چند فضاي نشيمن از ويژگي هاي فوق العاده بازسازي اين مکان به شمار مي رود. طراحي مجدد داخل اين خانه، در روند بهبود اقامت ساکنين بسيار تأثيرگذار بوده است.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع:

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.