تبلیغات

باکيفيت و بي‌کيفيت ترين خودروهاي توليد داخل معرفي شدند

باکيفيت و بي‌کيفيت ترين خودروهاي توليد داخل معرفي شدند

ايران جيب/ شرکت بازرسي کيفيت و استاندارد ايران، معيار کيفيت خودروهاي توليد داخل را در آذرماه 95 منتشر نمود.
در آذر ماه 1395 تعداد 90297 دستگاه خودرو توليد گرديد که 99 درصد از حجم توليدات به خودروهاي گروه سبک و يک درصد ديگر به خودروهاي گروه سنگين اختصاص دارد. خودروهاي توليدي کشور در اين ماه، شامل 40 مدل خودرو درگروه سبک و 9 مدل در گروه سنگين مي باشد.

گروه سبک
1 - بخش وانت:

در بخش وانت، خودروهاي وانت نيسان دوگانه سوز و وانت تندر به ترتيب بيشترين و کمترين ميزان توليد خودرو را به خود اختصاص داده اند.

2 - بخش سواري:
در بخش سواري، خودروهاي پژو 206 و گرند ويتارا به ترتيب بيشترين و کمترين ميزان توليد خودرو را در اين ماه به خود اختصاص دادند.

جدول سطوح کيفي خودروهاي گروه سبک-بخش وانت :
در بخش وانت‌ها، تندر وانت ايران خودرو باکيفيت و بقيه محصولات بي کيفيت معرفي شدند.

همانطور که در جدول منتشر شده از سوي سازمان بازرسي کيفيت و استاندارد ايران مشاهده مي‌نماييد خودروهاي رنو ساندرو و مزدا3 با 4 ستاره باکيفيت ترين و خودروهاي تک ستاره در ليست زير نيز بي کيفيت ترين خودروهاي مونتاژ و يا توليد داخل معرفي شدند.

گروه سنگين
در اين بخش، خودروهاي کاميونت ايسوزو NPR75K و کاميون ايسوزو FVR به ترتيب بيشترين و کمترين ميزان توليد خودرو را به خود اختصاص داده اند.

در اين بخش، تنها خودروي توليدي اتوبوس بين شهري اسکانيا 4212 مارال است.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايران جيب

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.