تبلیغات

آثار هنری ظریف و بی نظیر با برگ! +عکس

. من به این فکر کردم که چرا هیچکس به این برگ های زیبا توجه نمی کند و به راحتی از روی آنها رد می شود، درصورتیکه اگر اسمشان «گل» بود، هیچوقت چنین رفتاری با آنها نداشتیم!

برترین ها: «من امید اسدی، هنرمند 35 ساله ایرانی هستم. هنر برای من روشی برای نگریستن متفاوت به این جهان و دنیای اطرافم است. من به این فکر کردم که چرا هیچکس به این برگ های زیبا توجه نمی کند و به راحتی از روی آنها رد می شود، درصورتیکه اگر اسمشان «گل» بود، هیچوقت چنین رفتاری با آنها نداشتیم! من میخواستم به این برگ ها زندگی دیگری دهم و از آنها هنر خلق کنم. این اولین گام من برای هنرمند شدن بود، هنر برش برگ من، مرا به سوی یک زندگی رضایت بخش و شاد هدایت کرد.»

آثار هنری ظریف و بی نظیر با استفاده از برگ!آثار هنری ظریف و بی نظیر با استفاده از برگ!آثار هنری ظریف و بی نظیر با استفاده از برگ!آثار هنری ظریف و بی نظیر با استفاده از برگ!آثار هنری ظریف و بی نظیر با استفاده از برگ!آثار هنری ظریف و بی نظیر با استفاده از برگ!آثار هنری ظریف و بی نظیر با استفاده از برگ!آثار هنری ظریف و بی نظیر با استفاده از برگ!آثار هنری ظریف و بی نظیر با استفاده از برگ!

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار