تبلیغات

مديرعامل ايرباس: ايران‌اير با اطمينان به مسير خود ادامه خواهد داد

مديرعامل ايرباس:  ايران‌اير با اطمينان به مسير خود ادامه خواهد داد

ايسنا/ مديرعامل شرکت ايرباس با بيان اين‌که ايرباس از توافق جديد خود با ايران بسيار خرسند است، اظهار کرد: ما اميدواريم اين همکاري‌ها ادامه پيدا کند و با توجه به شرايط امروز ايران‌اير با اطمينان به حرکت خود ادامه دهد.

فابريس برژيه در مراسم ورود نخستين هواپيما به ايران اظهار کرد: پس از سفر سال گذشته دکتر حسن روحاني، رييس جمهوري ايران به پاريس با مذاکرات بسيار خوبي با ايران‌اير داشتيم و امروز و در شرايطي که کمتر از يک سال از آن سفر گذشته اين قرارداد به مرحله‌ي اجرا رسيده است.

وي با تشکر از تمام مقامات ايراني و تمام کشورهايي که در شرکت ايرباس شراکت دارند، تاکيد کرد: آنچه که امروز اجراي آن نهايي شده نتيجه همکاري و پيگيري‌هاي همه‌جانبه تمام طرف‌هاست، زيرا در صورتي که آنها حضور نداشتند ما نمي‌توانستيم به توافق امروز جامع عمل بپوشانيم.

مديرعامل شرکت ايرباس با اشاره به قرارداد سال ۱۹۷۸ ايران‌اير با ايرباس، اظهار کرد: پس از آن ما براي دوراني طولاني نتوانستيم با ايران همکاري مستقيم داشته باشيم، اما امروز خوشبختانه شرايطي فراهم آمده که مي‌توان از آن به يکي از بزرگ‌ترين قراردادها ميان ايران و ايرباس ياد کرد.

برژيه در پايان صحبت‌هاي خود با تاکيد بر لزوم ادامه مسير اين همکاري مشترک به زبان فارسي تحويل نخستين هواپيما را به مردم ايران تبريک گفت.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.