تبلیغات

بازرسی از باسکول های غرفه های میدان مرکزی میوه و تره بار تهران

رئیس گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران از بازرسی غرفه های میدان مرکزی میوه و تره بارخبر داد.

بازرسی از باسکول های غرفه های میدان مرکزی میوه و تره بار تهرانبهمن حسن بیگی رئیس گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: در قالب گشت مشترک سیار به همراه اصناف، نمایندگان سازمان استاندارد و عوامل سدمعبر شهرداری از میدان مرکزی میوه و تره و بار بازرسی صورت گرفت.

وی در ادامه افزود: این بازرسی ها به منظور بررسی وضعیت باسکول های غرفه های میدان مرکزی میوه و تره بار و جلوگیری از دستکاری باسکول ها صورت گرفت.

رئیس گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران در پایان گفت: در طرح نظارتی که صبح امروز اجرایی شد، خوشبختانه تقلب در کسب به جز یک مورد نبود و برای غرفه ای هم که اقدام به دستکاری باسکول کرده بود پرونده تخلفاتی تشکیل و در محل حکم این پرونده صادر شد و طی آن متهم 6 میلیون ریال محکوم شد.

انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.