تبلیغات

آخوندی: ایران به صحنه رقابت جهانی بازگشت

آخوندی: ایران به صحنه رقابت جهانی بازگشت نخستین سفر ايرباس A٣٢١ خانواده شهدا را به مشهد مقدس مي برد| ورود 2 فروند هواپیمای دیگر تا پایان سال

عباس آخوندی در مراسم ورود اولین هواپیمای خریداری شده اظهار داشت: این فرود، البته ورودی در خور تمدن ایران شهری است.

وی افزود: ما یکبار دیگر تلاش خواهیم کرد و نشان خواهیم داد توانایی ایران در منطقه و جهان و از هیچ سرزنشی شکسته نخواهیم شد؛ امروز یک روز تاریخی برای صنعت هواپیمایی و ملت ایران است.

آخوندی عنوان کرد: اجرای سیاست وساز ناوگان هوایی در کنار دیگر ناوگان ایران، در وسعه ملی و بهبود جایگا ایران در سطح اقتصاد جهانی دارد و همچنین در توسعه و پایداری امنیت ملی اثرگذار است.

وی با اشاره به اینکه روزانه هزاران نفر برای مقاصد گردشگری به ایران سفر می کنند، گفت: ایران مقصد تجاری و گردشگری خیل عظیمی از گردشگران است.

آخوندی با بیان این که کل صنعت هوایی باید نوسازی شود، تصریح کرد: در این ارتباط گام های مهمی برداشته شده است و خبرهای خوشی را در آینده خواهید شنید.

وي افزود:اولين ايرباس ٣٢١ كه تحويل داده شد، خانواده شهدا را به مشهد مقدس مي برد.

آخوندي وزير راه و شهرسازي در مراسم تحويل اولين هواپيما ايرباس:تا پايان سال جاري دو فروند ايرباس اي ٣٣٠ وارد ناوگان ايران مي شود. ٩ فروند دیگر از ایرباس ٣٢١  نیزسال آينده تحويل داده خواهد شد.همچنين به زودي قرارداد هواپيماهاي اي تي ار امضا مي شود.

وي درباره اينكه با حضورترامپ  احتمال دارد قرارداد با ايرباس ملغي شود، گفت:ما در قراردادها حسن نيت داريم و پايبند هستيم لذا از طرف مقابل هم مي خواهيم خلف وعده نكند.

 

3535

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.