تبلیغات

آرزوی عجیب کودک افغان که با پیراهن مسی مشهور شد! + تصاویر

«عارف احمدی» در گفت‌وگو با سی.ان.ان با اشاره به اینکه پسر بزرگترش پیراهن «مسی» را برای مرتضی ساخته گفت: وی آرزو دارد دارنده 5 توپ طلا را از نزدیک ملاقات کند.

کودک افغان که با پیراهن مسی مشهور شد

به دنبال انتشار اخبار ضد و نقیض از کودکی که «لیونل مسی» به دنبال وی بوده است، در نهایت ستاره تیم بارسلونا با قرار دادن متنی در صفحه توییتر خود بر شایعات و گمانه‌زنی‌ها پایان داد.

مسی در صفحه توییتر خود نوشته که گمشده من در ولایت «غزنی» افغانستان زندگی می‌کند.

 آرزوی عجیب کودک افغان که با پیراهن مسی مشهور شد

«عارف احمدی» پدر این کودک 5 ساله، در گفت‌وگو با سی.ان.ان اظهار داشت: مرتضی نیمه‌های شب از خواب بیدار شده و شروع به گریه کردن کرد که می‌خواهم پیش مسی بروم.

وی افزود: مرتضی سپس پیراهن مسی را از من درخواست کرد.

آرزوی عجیب کودک افغان که با پیراهن مسی مشهور شد

پدر مرتضی در ادامه این مصاحبه گفت:‌ من به وی گفتم که ما در یک روستای محروم زندگی می‌کنیم و نمی‌توانم آن پیراهن را برایت فراهم کنم.

وی افزود: پسر کوچکم چند روز گریه می‌کرد و درخواست پیراهن مسی را داشت تا اینکه برادرش همایون به مرتضی کمک کرد تا با یک کیسه پلاستیکی پیراهنی شبیه پیراهن مسی ساخته و وی را خوشحال کند.

 آرزوی عجیب کودک افغان که با پیراهن مسی مشهور شد

احمدی گفت: مرتضی بعد از پوشیدن این لباس شروع به گریه کردن کرد.

تصویر منتشر شده در صفحه فیس‌بوک همایون، نشان می‌دهد که مرتضی پس از پوشیدن آن لباس لبخند بر لب دارد و به خوشحالی پرداخته است.

 آرزوی عجیب کودک افغان که با پیراهن مسی مشهور شد

وی با اشاره به اینکه از مشهور شدن مرتضی احساس خوشحالی می‌کند گفت: مرتضی خیلی هیجان زده شده و می‌خواهد در آینده فوتبالیست شود و به مدرسه برود.

احمدی ادامه داد: مرتضی آرزو دارد تا مسی را از نزدیک ملاقات کند.

چندی پیش تصویری از یک پسر بچه در حالی که لباسی از جنس کیسه‌ای پلاستیکی به تن داشت، در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌چرخید.

این لباس پلاستیکی که طرحی راه راه مشابه لباس تیم ملی فوتبال آرژانتین را دارد، با شماره‌ی 10 و نام لیونل مسی بر تن یک پسر بچه اهل غزنی افغانستان است.

فارس

اخبار مرتبط:

گمشده محبوب مسی سر از افغانستان درآورد +تصاویر

لیونل مسی و همسرش در سواحل بارسلونا +عکس

کتک‌ کاری لیونل مسی در فردوگاه توکیو! + تصاویر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار