تبلیغات

انتقاد از عدم احراز صلاحیت سید حسن خمینی!

علیرضا محجوب نماینده اصلاح طلب مجلس در واکنش به رد صلاحیت سید حسن خمینی گفت: این تصمیم شورای نگهبان برای همه ما و مردم ناخوشایند بود.

رد صلاحیت سیدحسن خمینی

علیرضا محجوب نماینده اصلاح طلب مجلس در واکنش به رد صلاحیت سید حسن خمینی گفت: این تصمیم شورای نگهبان برای همه ما و مردم ناخوشایند بود.

وی با بیان اینکه قطعا این خبر بر روی جوانان و دوستداران امام و انقلاب تاثیر منفی خواهد داشت، تصریح کرد: ما آقایان را به اندیشه دعوت می‌کنیم و اینکه در این موضوع تجدید نظر کنند و دقیق‌تر این موضوع را بررسی کنند.

محجوب در رابطه با دلایل رد صلاحیت سیدحسن خمینی گفت: دلیل قانع کننده‌ای برای رد صلاحیت وی ارائه نشده است.

وی با اشاره به بخش از سخنان منتقدان سید حسن خمینی که حضور ایشان در عرصه سیاسی را نامناسب ارزیابی می‌کردند، اظهار داشت: چرا حسن آقا نباید وارد عرضه سیاسی شود؟ مگر ایشان چه مشکلی داشتند؟ ما اعتقاد داریم جامعه ما به افراد بیدار و هوشیار و زنده در هر عرصه و برحه‌ای نیاز دارد.

محجوب تاکید کرد: حسن خمینی هم انسان آزاد مردی است و هم در مسائل علمی و فقهی صاحب نظر هستند و با توجه به جایگاه ایشان نزد مردم واقعا حیف است که از حضور ایشان در مجلس خبرگان محروم باشیم.

نامه

اخبار مرتبط:

واکنش آزاده نامداری به رد صلاحیت سیدحسن خمینی! + عکس

واکنش سید حسن خمینی به رد صلاحیتش + عکس

پسر سیدحسن خمینی از رد صلاحیت پدرش خبر داد! + عکس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار