تبلیغات

آسیب شناسی کلیپ های اراذل و اوباش!

شاهين قدياني در روزنامه قانون نوشت:

اگرچه ناوگان هوايی و اینترنت و ... ما از قافله جهانی چند سالی عقب است اما خوشبختانه اراذل و اوباش ما همگام با تکنولوژی جهانی حرکت می کنند یعنی قبلا طرف محله را بند می آورد و قمه را می کشید و فریاد می زد آآآآی نفس کش اما حالا به لطف تکنولوژی، داخل منزل و  با آسودگی خیال آی نفس‌کش گفته و در تلگرام و لاین پخش جهانی می‌کند. به‌این ترتیب هم از حیث مخاطبان، طیف گسترده‌تری را شامل می‌شود و هم اینکه می‌توان چند بار صحنه را کات داد و مجددا فیلمبرداری کرد. مثلا چند فیلم مختلف ضبط کرد و به صورت رندم از عابران در خیابان پرسید آیا از این کلیپ می‌ترسید؟ کلیپی که بیشترین رای را کسب کند برای پخش در شبکه‌های اجتماعی تایید صلاحیت می‌شود. اما با دقت در کلیپ‌های پخش شده توسط اراذل مربوط به شمال کشورمان چند نکته جلب توجه می‌کند. با توجه به اینکه هر یک از لات های محترم وظیفه خطیر اراذل بودن یکی از مناطق را تقبل کرده کمیته‌ای مسئولیت تقسیم اراذل را به عهده بگیرد تا دچار پدیده تداخل اراذل نشویم و منطقه‌ای دارای دو لات نشود چنانچه می‌گویند دو پادشاه در اقلیمی بگنجند و دو لات در منطقه‌ای نگنجند.

از آنجا که یکی از اراذل جلوی دوربین لخت شده و با افتخار می گوید «ایناها این بدن من بدون زخم» به نظر می‌رسد برخلاف سال‌های گذشته که هرچه بدن درب و داغان‌تر و با خط‌وخش‌تر بود افتخارآمیزتر بود جریانی آوانگارد در صنعت اراذلیسم در پی این هستند که صاحبان بدن‌های بی خط و خش را به عنوان اراذل شاخ معرفی کنند. همچنین از این فیلم ها می‌توان دریافت غرب زدگی برخلاف بسیاری از جوانان روی اراذل محترم هیچ تاثیری نداشته چون برخلاف برخی جوانان که شلوارهای ریش ریش و پاره پوره را می‌پوشند اراذل  همچنان به سنت‌ها پایبند بوده و از شلوارهای سنتی استفاده می‌کنند. فقر مالی اراذل هم از این کلیپ ها مشخص است چون بسیاری از آن ها از شدت فقر پیراهن و حتی زیرپوشی برای پوشیدن ندارند و بهتر است مسئولان طرح نیاز نداری بذار نیاز داری بردار خود را به خیابان گنده‌های شهر هم ببرند.  میزان خالکوبی‌ها هم یکی از ملاک‌های سنجش شاخ بودن افراد است. چنانچه در برخی موارد گنده لات محترم آن چنان تمام بدن خود را پر از خالکوبی کرده که جا کم آمده و در پایین کمر خود فلش کشیده و نوشته ادامه خالکوبی در بدن بعد و ادامه خالکوبی‌ها در بدن رفیقش انجام شده است.

در پایان از آنجا که پلیس حواسش به همه چی به خصوص کلیپ‌های اینترنتی هست احتمالا در آینده نزدیک باید منتظر کلیپ‌های جدید در ژانرهای متفاوتی باشیم.‌

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار