تبلیغات

روز خوب 4 یار جانشین در ترکیب استقلال

کد خبر: ۴۵۹۹۶۶

۲۷۷۱  بازدید

بازیکنان جانشین منصوریان در دیدار با نفت تهران با نمایش خوبی که داشتند پایه گذار برد استقلال شدند.

ورزش سه: علیرضا منصوریان بازی با نفت تهران را با 4 تغییر نسبت به بازی با سپاهان آغاز کرد. یعقوب کریمی در این بازی جانشین زکی پور شد و خسرو حیدری در بازگشت به زمین به جای هرایر مگویان، بازوبند کاپیتانی را بست. محسن کریمی نیز جانشین جابر انصاری مصدوم شد و امید نورافکن جوان در نهایت به جای مجتبی حق دوست در ترکیب استقلال قرار گرفت.

یعقوب کریمی در بازگشت به ترکیب استقلال یکی از بهترین نمایش های خود را نسبت به گذشته داشت و در دفاع و حمله بی نقص ظاهر شد. کریمی که در این بازی متفاوت از گذشته بود، به نظر می رسد دوباره جایگاه خود را در ترکیب اصلی به دست آورد.

روز خوب 4 یار جانشین در ترکیب استقلال

خسرو حیدری در این بازی در دفاع موفق عمل کرد و توانست در روزی که کاپیتان استقلال بود، به خوبی آبی ها را در زمین برای کسب پیروزی رهبری کند. حیدری مطمئنا در ادامه لیگ نیز با بازوبند کاپیتانی، کار سختی برای رهبری آبی ها خواهد داشت.

روز خوب 4 یار جانشین در ترکیب استقلال

محسن کریمی در این بازی جانشین جابر انصاری شد که در نیم فصل اول لیگ یکی از بهترین بازیکنان استقلال بود. کریمی در بازگشت از مصدومیت از روزهای خوب همیشگی دور بود اما مطمئنا بازی در چمن های مناسب تر در آینده می تواند برای کریمی که بازیکنی پا به توپ است، روز بهتری خلق کند.

 

روز خوب 4 یار جانشین در ترکیب استقلال

امید نورافکن در اولین دیداری که با پیراهن استقلال در پست تخصصی خود انجام می داد روز بسیار خوبی داشت. نورافکن در پخش توپ و کنترل جریان بازی در کنار امید ابراهیمی روز خوبی را سپری کرد و در نهایت تا پایان در ترکیب استقلال بود.

روز خوب 4 یار جانشین در ترکیب استقلال

4 بازیکن جانشین منصوریان در این بازی در مجموع روز خوبی داشتند تا بنزین سبز منصوریان در این بازی موثر واقع شود.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.