تبلیغات

توصیه یان رایت به اوزیل؛ بهانه نگیر!

کد خبر: ۴۵۹۹۹۹

۵۶۹  بازدید

یان رایت، اسطوره باشگاه آرسنال، تاکید کرد که مسوت اوزیل نباید از ابهام در آینده آرسن ونگر، به عنوان بهانه ای برای عدم تمدید قرارداد استفاده کند.

ورزش سه: در حالی که طولانی شدن مذاکرات تمدید قرارداد اوزیل، شایعات در مورد آینده او را افزایش داده، او به تازگی به نشریه کیکر گفت که اگر ونگر در آرسنال بماند، او هم قراردادش را تمدید خواهد کرد اما یان رایت این ادعا را نادرست می داند.

 

او به خبرنگاران گفت:" اگر قرار باشد او به خاطر کسی در آرسنال بماند، آن هواداران هستند. این چیزی است که او باید بگوید:" برای ونگر احترام زیادی قائل هستم اما عاشق باشگاه و هوادارانم."

توصیه یان رایت به اوزیل؛ بهانه نگیر!

او باید تاکید کند که از بودن در آرسنال راضی است زیرا چیزی که گفته به این معنی است که اگر آرسن ونگر برود، او هم خواهد رفت. وقتی حرف هایش را خواندم، چنین برداشتی کردم.

وقتی جورج گراهام از آرسنال جدا شد، اینطور نبود که بازیکنان دسته دسته از تیم بروند. ما برای باشگاه بازی می کنیم. چیزی که او در مورد ونگر گفته، بیشتر یک بهانه است.

چیزی که او باید بگوید این است که" من می خواهم شرایط تمدید قراردادم فراهم شود زیرا من این باشگاه را می شناسم. ترجیح می دهم ونگر بماند اما می خواهم در آرسنال بمانم و می دانم که آنها در مسیر درستی قرار دارند."

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.